Ako spustiť heist?

Vše ohledně GTA Online.
Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od GROO » úte 01. bře 2016 7:22:59

Hm, o tom, dát replay Fleeca a zrušit ho nic nevím, to určitě nebylo ode mne, maximálně v jiné souvislosti.
Podle obrázku nemáš odjetý žádný Heist, jinak by jsi na tabuli měl aspoň tu Fleecu splněnou, tohle je stav před Fleecou.
Vezmeme to tedy postupně.
Zaprve, k zakládání Heistů potřebuješ tři podmínky. První je minimální lvl 12 (ten máš několikrát) druhý je apartman, nebo vilu s plánovací místností (podle fotky máš). Poslední je kontaktovat Lestera. Jsou dvě možnosti, buď máš někde v dolní části mapy ikonu L a pak musíš zajet pokecat k Lesterovi, on ti řekne že si máš pořídit plánovací místnost. Nebo na mapě L nemáš, protože jsi už u něj byl. Potom vejdi do plánovací místnosti a zavolej Lesterovi, tím aktivuješ Heisty. Pokud se ti po přistoupení k plánovací tabuli objeví spustit Heist tak ho spusť a celý odehraj (Fleeca je tak max. na 20 minut). Až skončí Fleeca a vyjdeš z hospody, skoč domů do plánovací místnosti a na tabuli musí být zeleně napsaný Fleeca job a info o něm. Když je, zůstaň na session a čekej, měl by se ti ozvat Lester a vyzvat tě do dalšího Heistu (někdy to je za 10 minut, někdy hodinu). Potom by se ti měl na plánovací tabuli objevit druhý Heist s možností spustit. Celý ho odjedeš a zase počkáš na výzvu k dalšímu. Po odjetí všech pěti heistů budeš mít plánovací tabuli plnou Heistů s možností kterýkoliv opakovat...
Píšu to co nejpodrobněji, aby jsme na nic nezapomněli a nemusel jsi čekat na další odpověď...

tic.file
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. úno 2016 18:01:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od tic.file » úte 01. bře 2016 7:35:35

To GROO:

No je pravda, že jsem Fleecu zakladal jen jednou ...
Zkusím replay :).

Díky

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od GROO » úte 01. bře 2016 11:21:32

Ale podle té fotky jsi tu Fleecu nedokončil, protože tohle je tabule jak vypadá před Fleecou. Jakmile ji dokončíš, na tabuli nahoře je zeleně napsaný Fleeca Heist a krátký popis mise. A pak tě taky musí Lester bombardovat zprávou, že máš k dispozici další Heist, což je Prison break. Ta zpráva chodí pokaždé, když se připojíš do session, mně jednou chodila i víc jak měsíc, protože jsem nepokračoval dál...

tic.file
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. úno 2016 18:01:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od tic.file » úte 01. bře 2016 13:17:50

No ale kolem 20-30 levlu jsem ji založil a hrál ... ještě co jsi vzpomínám, jsem byl tak neschopný v té poslední minihře toho hada (odemykání toho bezpečnostního kodu), že jmse to ukončili a já šel zařidiče :D:D....
Po odehrání banky jsem koupil Kurumu a dál to neřešil...

Tady je fotka, (teď jsem ji bliknul :)) že možnost opakovat fleecu mám ...

Kód: Vybrat vše

http://p2.uloziste.com/fotky7/v803675c8d3ca847/45e6be469b401821-2.jpg


No jdu si udělat jídlo, najim se a jak jsem psal ráno, znovu zkusím Fleecu a za "zbiječe" :).

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od GROO » úte 01. bře 2016 13:31:26

Je divný, že tě Lester neobtěžuje s dalším Heistem. Asi to chce po té době nějak obnovit, aby se ti zase ozval, protože bez toho aby ti nabídl další Heist se dál nehneš. Ty jsi asi na konzole, kdyby jsi byl na PC, tak by jsme s tím něco udělali...

tic.file
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. úno 2016 18:01:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od tic.file » úte 01. bře 2016 13:45:18

Nene, konzolista nejsem :-)
Kvůli GTA5 jsem minulý rok postavil novej stroj aby mě jelo na maximum.
Ono to může být způsobeno i update(tama) co od té doby vyšly ... že to upřednotnilo jejich novinky.
Zkusim znovu Fleecu a uvidm :-)

tic.file
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. úno 2016 18:01:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od tic.file » úte 01. bře 2016 23:02:32

Vyřešeno :)...
Replay Fleeci...
Po Flecce zavolal Lester a pokračoval PB, který jse taky celý udělali:).
Takže za mě paráda:-)

A díky za ochotu :)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od GROO » pon 07. bře 2016 16:54:31

Tak super! A není zač... :D

nicolai
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: stř 03. úno 2016 9:43:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od nicolai » úte 08. bře 2016 9:21:41

Ahoj,
podľa obrázka to vyzerá na konzolovú verziu, ale takto.

Na PC a myslím, že aj na iné by to tak malo byť, že: Akonáhle si kúpiš apartmán, musíš ísť za Lesterom do jeho skladu, kde ti povie, že má pre teba prácičku a pod. potom to chvíľku trvá kým ti zavolá, u mňa to bolo možno 10 min, a mal som v apartmáne keď som prišiel k mape takéto možnosti, Quick heist s niekym s crew, alebo vytvoriť nový a to Fleecu, tú musíš celú dokončiť, ale tak , že ju ty vytvoríš, nie niekto iný, a potom ti zasa Lester zavolá, že pre teba bude mať nejaký Job a to by mal byť Prison break, a zasa ten musíš celý prejsť tak že ho ty vytvoríš a až potom sa ti otvorí ďaľší a tak ďalej.

Podstata je tá, že to musíš vytvoriť ty a celé to musíš prejsť, môžeš aj s inými ľudmi a možeš medzi tým aj zrušiť hru a pod. len potom sa musíš k tomu vrátiť pretože to má uložený priebeh.

nicolai
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: stř 03. úno 2016 9:43:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spustiť heist?

Příspěvek od nicolai » úte 08. bře 2016 9:22:58

Omg, som si nevšimol že to má dve strany, tak to je potom celé bezpredmetné :D

Odpovědět