Posílání peněz

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
NoIdentity
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 21. čer 2014 13:30:08
Kontaktovat uživatele:

Posílání peněz

Příspěvek od NoIdentity » sob 19. pro 2015 2:56:08

Zdravím všechny hráče,
mám dotaz ohledně posílání peněz jiným hráčům v GTA Online, kámoš je low lvl tak bych mu rád přispěl na nějakej ten byt a auta. Nevíte někdo jak, nebo jestli to vůbec jde?
Děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
K3nil
Level 9
Level 9
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 02. říj 2014 17:08:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání peněz

Příspěvek od K3nil » sob 19. pro 2015 12:56:49

Nejde,ale bylo by to určitě přínosné jako systém transakce přes bankomat,už mě to taky napadlo,bohužel to má jednu chybu zatím to nenapadlo Rockstar Games team.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání peněz

Příspěvek od GROO » sob 19. pro 2015 16:40:47

Ale jde, jen o tom něco vědět. ;)
Bohužel to nejde jen tak, poslat mu můžeš Ppouze výdělky z určitých aktivit, jako jsou vykrádání obchodů a mise od NPC co ti chodí na mobil (nikdy jsem to nezkoušel, tak nevím konkrétní aktivity, kamarády nechávám vydělat jinak). Když otevřeš interaktivní menu (na PC klávesa M), tak to je tuším hned první položka. Ale asi se to nevyplatí, bude to řádově 5-15k $.
Já ale nechávám kamarády vydělat jinak. Jelikož jste dva, tak si oba spustíte svoji Fleeca job (každý svoji!!!) a odehrajete s randomy všechny setupy. Potom ty spustíš finálovou misi a pozveš kamaráda a odehrajete spolu misi, po zkončení spustí misi tvůj kamarád a pozve tebe a znovu odehrajete. Pokud ho chceš nechat vydělat, nastavíš mu pokaždé maximum, tj. 70% a on tak za cca 20 minut (pokud neopakujete, déle to netrvá) vydělá cca 150k $. Potom musíte počkat na další herní den, nebo sehnat další dva a jet další Heisty.
Já mám zatím rekord, za 5 hodin BĚŽNÉHO, POCTIVÉHO hraní Heistů cca 3,6M $ při aplikaci tohoto systému.

...What else? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
K3nil
Level 9
Level 9
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 02. říj 2014 17:08:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání peněz

Příspěvek od K3nil » sob 19. pro 2015 17:41:58

Tohle mě vůbec nenapadlo GROO zapomínám informace který vědět nepotřebuju,přitom si mi to nedávno řikal že na heistech se dá vydělat rychle a hodně :-) omlouvám se že sem autora prosby uvedl v omyl.Bylo to z lehkomyslnosti,nerozvážnosti,a nevědomosti :-)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání peněz

Příspěvek od GROO » ned 20. pro 2015 21:51:31

K3nil píše:Tohle mě vůbec nenapadlo GROO zapomínám informace který vědět nepotřebuju...

Vidíš, s tímhle já mám problém, většina, i zbytečných informací mi v makovici zůstává a to je kolikrát pakárna, všechno si pamatovat...

P.S: Ale na druhou stranu, na stará kolena budu mít aspoň co zapomínat... :lol:

Uživatelský avatar
K3nil
Level 9
Level 9
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 02. říj 2014 17:08:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání peněz

Příspěvek od K3nil » pon 21. pro 2015 0:06:27

:D Svatá pravda,řiká se proto,že člověk si pamatuje instinktivně jen ty informace,které může v budoucnu opět zužitkovat.

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání peněz

Příspěvek od Chesse_cz » pon 21. pro 2015 1:30:37

posilani penez R* omezil uz na PS3, protoze se pres to dali jednoduse pripisovat ostatnim penize pres Jailbreak ps3, takze si klidne dostak 250mega za nic. Ted je to omezeny jen na par drobnosti jako je prodej auta nebo snad vyhra ve freemode eventu.
Kazdopadne udelas par misi nebo heistu a mas hned.

Odpovědět