GTA 5 Online (2 social club účty)

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Ladis
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: stř 28. říj 2015 12:20:24
Kontaktovat uživatele:

GTA 5 Online (2 social club účty)

Příspěvek od Ladis » stř 28. říj 2015 12:38:31

Nevíte někdo jestly jdou udělat dva online učty, když je jen pouze jeden online kod ? Pokusil jsem se už vytvořit druhý učet a napsalo mi to že ten kód už je použit :(

Chceme mít s bratrem každý svůj vlastní učet. (sice jdou udělat na jednom učtu dvě postavy, ale jmeno zustavá stejné u obou postav + penize se počitaj na obě postavy, co má jedna tak má i druhá, tak proto to nemužem hrát na jednom social club učtu)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online (2 social club účty)

Příspěvek od GROO » stř 28. říj 2015 18:16:09

To bohužel nejde, R* rozhodl, jedna hra - jeden účet...

Adgetty
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. bře 2020 14:43:04
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5

Příspěvek od Adgetty » pon 02. bře 2020 14:48:25

Zdravím mám problém mám gta 5 na steamu i s účtem,ale když zapnu hru naistaluje se mi rockstarsocialclub a chce ověření na email,který ani nemám(nevlastním) a hra se nezapne a ani přes jiný účet na soccdlubu,nevíte někdo co s tím? Děkuji

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online (2 social club účty)

Příspěvek od GROO » úte 03. bře 2020 10:59:38

No, předpokládám, že máš hru novou a ještě jsi jí nehrál a nemáš zkušenosti, tak raději napíšu podrobněji co a jak.
GTAV běží pod R* launcherem. Takže si vlez na stránky R*, odkaz máš tady a tam v pravo nahoře klikni na siluetu a dej Join social club. Tam se zaregistruj a vytvoř si účet. K tomu potřebuješ mimo jiné i kontaktní e-mail. Ten je důležitý, použij svůj ověřený, žádný narychlo vytvořený, protože při problémech s hrou R* komunikuje VÝHRADNĚ PŘES TENTO MAIL!
Po založení účtu ho budeš muset aktivovat přes e-mail, co ti přijde do toho kontaktnímo mailu, který jsi uvedl(někdy to chvíli trvá, než dorazí).
Potom zapneš ten nainstalovaný R* launcher a do něj se přihlásíš údaji které jsi zadal na Social Clubu a měl by jsi být přihlášený v launcheru pod svým nickem.
A dál nevím jistě, nemám nic od R* přes Steam. Zřejmě budeš muset na Steamu propojit oba účty, aby Steam a R* launcher věděli že ta hra je tvoje. Případně vydolovat ze Steamu aktivační klíč hry a ten do R*launcheru zadat, opravdu netuším, jak to mají, Steam až na výjimky nepoužívám.
Buď si poradíš, nebo dej vědět a pořešíme to dál.

Odpovědět