GTA V online ps3

Vše ohledně GTA Online.
Zamčeno
Draky-cz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. pro 2013 10:19:28
Kontaktovat uživatele:

GTA V online ps3

Příspěvek od Draky-cz » úte 17. pro 2013 10:41:35

Ahoj vsem koupil jsem si gta V na ps3 a je to proste pecka ale mam velkou prosbu jelikoz neumim tolik anglicky tak bych potreboval pomoc jak se da vydelat vice penez zkousel jsem to podle navodu na internetu vicekrat prodat auto nebo motorku ale vubec nic dekuji za jakoukoli odpoved

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online ps3

Příspěvek od Chesse_cz » stř 18. pro 2013 21:15:35

Tenhle způsob vydělávání je už opraven, takže nový hráči MUSÍ vydělávat poctivě misema, který ti po čase daj i 25 000 dolarů, dále můžeš vykrádat obchody, jezdit závody, Deathmatch, padáky, přapadávat obrněné transportéry, lovit vypsané odměny (červené tečky na mapě), hledat balíčky co vyhazují z letadel a nakonec každých cca 45min můžeš prodat jedno auto do LSC za maximálně 9500 dolarů...

Všechny tyhle věci se ti otvírají postupně s levelem.

ještě je tu jedna možnost a to, že budeš mít obrovské štěstí a narazíš na Hackera/Modera, kterej ti bůhví proč může poslat ve hře několik desíte milionů, ale to neni ono...

Draky-cz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. pro 2013 10:19:28
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online ps3

Příspěvek od Draky-cz » pon 23. pro 2013 14:10:13

Tak to jo super a dekuji za odpoved aspon nekdo mi poradil dik

Uživatelský avatar
Tachoinfo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. led 2014 20:51:23
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online ps3

Příspěvek od Tachoinfo » čtv 16. led 2014 20:59:13

Včera 15.1.2013 jsem měl na účtě 56 milionů dolarů a po aktualizaci mi nechali 50 tisíc. Když jsem začínal hrát tak jsem si GTA peníze koupil přes svou kreditní kartu, pak mi syn nějakým způsobem vydělal zmíněné miliony. Nevadí ale nechápu jak rozlišili ty co si peníze vydělali nepoctivě a ty co si je koupili přes účet. Tak se bude šetřit :-)

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online ps3

Příspěvek od Chesse_cz » čtv 16. led 2014 21:11:48

Dovolím si odpovědět

"pak mi syn nějakým způsobem vydělal zmíněné miliony" - byli to peníze od hackera, proto je smazali jako všem ostatním + hackery/cheatery alias podvodníky budou banovat. Pokud jste si zakoupil GTA kreditku, tak hádám, že jste jí už stejně vrazil do výbavy, takže ta vám nezmizela ( ani ta co byla nakoupena za peníze od zminovaných podvodníků ).

Uživatelský avatar
Tachoinfo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. led 2014 20:51:23
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online ps3

Příspěvek od Tachoinfo » čtv 16. led 2014 21:57:34

Vše mi zůstalo a ani se nerozčiluji :-) Vše co mám já i syn koupeno v GTA V, tím myslím nemovitosti a vozidla, bylo za reálné peníze. Naopak mě synáček nazval podvodníkem protože jsem si za své peníze 1 200,- Kč koupil americké herní dolary a nakoupil si vše co jsem potřeboval :-) Prý to nebylo fér protože on si musel na garáž pro dvě auta a tuning vydělat přímo ve hře. Jelikož nemá účet a dosud si nevydělává tak jsem i jemu koupil kredit aby mě mohl následovat :-) Pak nastalo doma příměří :-) Jinak vím akorát že mu někdo mezi vánočními svátky přímo ve hře věnoval několik miliard dolarů a pak to samé udělal na mém účtu PS3.

Zamčeno