GTA online 1účet na notebook pracovní + domácí PC

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
petaksmetak
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. led 2024 8:03:57
Kontaktovat uživatele:

GTA online 1účet na notebook pracovní + domácí PC

Příspěvek od petaksmetak » pát 05. led 2024 8:34:15

Zdravím,

dlouho době hraji GTA online na pracovním notasu. LIcence klíč kupovaný.

DOma teď mám docela slušný PC? tak jsem si říkal, že bych střídal notebook kde mám vše nainstalované s PC doma.

Je možné se prostě jen přihlásit pod R* na jiném PC a hrát stejnou hru tam?

Nebo je třeba koupit znovu hru na stolní PC a přihlásit se tam účtem co již mám?

Nebo mám smůlu a na PC budu mít plácnu postavu č. 2. A na notebooku postavu č. 1.

Děkuji za názory.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA online 1účet na notebook pracovní + domácí PC

Příspěvek od GROO » pon 08. led 2024 19:08:15

Já ti odpovim otázkou. Dovedeš si představit, že při každém upgrade počítače budeš kupovat nové GTAV a začínat hrát od nuly??? 8-) :lol:
Ta hra je tvoje. Ten účet na R*SC je tvůj. Je jedno na kterém kompu to bude. Jen si stáhneš R*SC do PC, přihlásíš se do něj a stáhneš si hru. Jen si ještě potom musíš stáhnout svůj postup ve hře, tj. save, ale to se tě hra zeptá, jestli ho chceš stáhnout.
Jen asi budeš muset odklikávat stažení postupu ve hře pokaždé, když budeš hrát na tom druhém stroji, hra se na to vždy zeptá.
A ještě drobnost. Nebudeš pravděpodobně moct být přihlášený na obou zařízeních najednou, ale vždy se budeš muset z jednoho odhlásit. Takže pokud se zapomeneš na stolním PC odhlásit, pravděpodobně si na NTB nezahraješ a obráceně.

Odpovědět