problém se Social clubem

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
RYBEEZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. čer 2016 21:15:30
Kontaktovat uživatele:

problém se Social clubem

Příspěvek od RYBEEZ » stř 08. čer 2016 17:06:23

Zdravím, prosím, uměl by mi někdo poradit. Zapnul jsem GTAV na PC a začal se stahovat update, který se nestáhl a hlásilo mi to chybu/kód 201, tak jsem na Soc.cl. vyzjistil, že mám stáhnout nejnovější verzi Soc.cl. a launcher. To jsem udělal, ale teď mi to hlásí chybu/kód 16 "Soc.cl. se nepodařilo načíst kvůli neúplné instalaci, znovu nainstalujte Soc.cl." a na stránkách Soc.cl. píšou, že mám ten původní odinstalovat a nainstalovat nový. Jenže když ho chci odinstalovat, tak mi to napíše
"Všechny Rockstar Žádosti musí být odstraněny před odstraněním Rockstar Games Social Club". Tak vůbec nevím, co s tím.
Máte někdo zkušenost a poradíte...??? Hru mám měsíc a teď tohle :(

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se Social clubem

Příspěvek od GROO » stř 08. čer 2016 20:53:42

Máte štěstí, že jdu kolem, říkají, že tomu rozumím. :lol: :lol:
Ne, to je hláška z filmu, ale teď vážně, měl jsem včera to samé. Nic jsem neodinstalovával, jen udělal následující kroky:
Tady máš jak na to.
Pro pořádek, první odkaz z té stránky stáhneš a nainstaluješ. Nespouštěj hru! Potom stáhneš druhý odkaz a taky ho nainstaluješ. Já osobně teda musel ještě navíc restartovat kompa, jinak jsem měl stále tu chybu. Pak se přihlásíš ke svému účtu na R*SC a mělo by ti to stahovat. Asi ti to občas hodí hlášku, že jsou servery unavailable, tak dej retry a ono by se to mělo zase chytit a pokračovat ve stahování, počítej, že je to na dýl. Na tyhle problémy si zvykni při updatech jsou běžné, já měl od vydání klid a vše se hned stáhlo a poslední dva updaty jsem si vyžral i s úroky... :(

RYBEEZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. čer 2016 21:15:30
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se Social clubem

Příspěvek od RYBEEZ » čtv 09. čer 2016 7:05:32

No to je právě to co potřebuju, někoho kdo tomu rozumí :D super, teď letim do práce, k večíru vyzkoušim a dám vědět. Zatím díky moc, snad se to povede...

RYBEEZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. čer 2016 21:15:30
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se Social clubem

Příspěvek od RYBEEZ » čtv 09. čer 2016 21:43:54

Díky moc, už včera jsem tyhle odkazy stahoval a instaloval, ale nerestartoval jsem PC, dnes jo (díky tvojí radě) a nakonec se vše stáhlo a hra funguje :lol: tak ještě jednou díky :)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se Social clubem

Příspěvek od GROO » pát 10. čer 2016 22:36:21

Tak super, není zač. :D

Odpovědět