GTA 5 vs GTA online

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
azizi79
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26. úno 2024 17:09:00
Kontaktovat uživatele:

GTA 5 vs GTA online

Příspěvek od azizi79 » pon 26. úno 2024 17:11:10

Ahoj. Moc se v tom nevyznám,tak mám dotaz. Mám zakoupeno GTA 5 a chceme se synem hrát online, musí mít zakoupeno taky GTA 5 nebo může mít GTA online? Jsou to tudíž dvě různé hry? Předem díky za odpověď

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 vs GTA online

Příspěvek od GROO » stř 28. úno 2024 12:19:17

Ahoj, GTAV obsahuje dva módy. Singleplayer(příběh 3 postav) a GTAO(GTAOnline hru s vlastní vytvořenou postavou). Oboje se odehrává ve stejném prostředí, ale vzájemně se neovlivňují po herní stránce. Jsou ale pevně spojené aktivačním klíčem zadaným na R*SC, takže jde vlastně o dvě hry v jedné.
Se synem máte dvě možnosti. V GTAO lze vytvořit dvě postavy a hrát za jednu, nebo druhou, takže byste měl každý svou, bohužel ale nejde hrát za obě najednou, navíc je zde nevýhoda, že postavy mají společný majetek a peníze.
Druhá možnost, pro hraní spolu, je opravdu bohužel pouze nákup druhé hry. Jen upozorňuji, lze společně hrát pouze na stejných zařízeních, tj PC-PC, PS5-PS5 atd. jinak to nejde.

Omlouvám se za trochu delší odpověď, mohl jsem napsat kup si druhou hru, ale přijde mi lepší, aby člověk dostal širší odpověď a aby se v problému lépe vyznal.

Odpovědět