Po splnění mise Mr. Philips se neukazuje C na mapě?

Potřebujete pomoci s misí? Ptejte se zde.
Odpovědět
penelopa99
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25. lis 2023 23:28:52
Kontaktovat uživatele:

Po splnění mise Mr. Philips se neukazuje C na mapě?

Příspěvek od penelopa99 » sob 25. lis 2023 23:34:10

Potřebovala bych prosím radu, po splnění mise Mr. Philips, se mi neukáže na mapě bod C co by mělo být v té hospodě. Hraju na ps3. Je to treba tím ze jsem udělala něco špatně,nebo nějaká chyba?? Děkuji za informaci.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Po splnění mise Mr. Philips se neukazuje C na mapě?

Příspěvek od GROO » pát 01. pro 2023 16:30:13

Koukám, nikdo neporadil.
Já single hrál už móóóc dávno a moc mne nebavil(příliš zamotaný a zbytečně komplikovaný příběh) tak si ho moc nevybavuju. Ale vím určitě, že se tohle často stávalo, když měl hráč něco udělat, aby se příběh mohl posunout dál a dokud to neudělal, byla hra na mrtvém bodu. Jako třeba koupit smoking bez kterého se na oslavu nesmělo. Často to taky bylo ČTYŘDVÉŘOVÉ auto, které se muselo někam zaparkovat, jako únikové vozidlo.

...není to i tvůj případ?

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Po splnění mise Mr. Philips se neukazuje C na mapě?

Příspěvek od Mannoroth » sob 02. pro 2023 11:21:44

Tohle spíš vypadá na nějaký bug než na problém s nemožností pokračovat v příběhu, pokud má hráč před heistem a moc nevnímá příběh, takže neví, co má dělat, když ho hra nevede za ručičku. Mr. Philips je totiž hned první mise za Trevora poté, co Michael a Franklin vykradou klenotnictví, aby mohli splatit dluh v podobě strženého luxusního domu Martina Madraza.

Zkusil bych začít novou hru, protože je dost možné, že ta uložená pozice je nějak poškozena. A jelikož hraje na PS3, tak se upřímně ani moc nedivím, protože spolu s Xboxem 360 je to jedna z nejstarších verzí GTA 5.

Odpovědět