Problém se střelbou na PS4

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Bohi17
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. úno 2016 10:23:54
Kontaktovat uživatele:

Problém se střelbou na PS4

Příspěvek od Bohi17 » ned 21. úno 2016 10:27:18

Ahojte , mám ps4 a když zmáčknu R2 pro střelbu tak mi střelba nefunguje začne to střílet až po několika násobném zmáčknutí nebo držení.
Tlačítko je funkční na vše ostatní i v jiných hrách plně reaguje,

Není někde problém v nastavení.

Prostě se mí děje to ,že i když to křečovite držím mačkém tak to nestřílí.

díky za radu.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se střelbou na PS4

Příspěvek od GROO » ned 21. úno 2016 16:41:36

Sice hraju na PC, ale prohledal jsem net a našel tohle:
Je to dost rozšířený problém, zvlášť u první verze ovladače, prý snad špatně dosedá kontakt tlačítka na kontakty v gamepadu, a zrovna u GTAV to dělá neplechu. Teď co s tím, že jo...
Většinou to lidi řeší překonfigurováním tlačítek gamepadu (střílí s R1) ale to mi nepřijde jako řešení.
Další rada byla rozebrat gamepad a tlačítko srovnat na střed kontaktu (někdo doporučuje i po straně přilepit lepidlem, ale neviděl jsem PS4 gamepad rozebraný, takže nevím, jestli je to reálné. Já když měl PS2, čistil jsem plošky tlačítka (černá vodivá guma a tištěný spoj s kontakty) uchošťouchem namočeným v alkoholu (stačí třeba voda po holení) ovšem tohle je tlakem senzitivní tlačítko a to si nepamatuju jak vypadalo uvnitř, přeci jen, je to pár let. Pokud mi zlobí myš na PC, rozeberu ji a mikrospínače lehce prostříknu sprejem na kontakty KONTAKTOL. U toho ale pozor, jsou dva druhy a ten jeden rozežírá kontakty, je spíš na silnoproud elektro, tam žravost nevadí. Ten nežravý KONTAKTOL vyrábí Druchema a sprej je červenožlutozelený, vyjde na cca 80-100kč.

Odpovědět