Director mode

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Ladida13
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. led 2019 21:00:35
Kontaktovat uživatele:

Director mode

Příspěvek od Ladida13 » ned 06. led 2019 21:08:44

Zdravím všechny. Prosím o radu,už nevím,kde mám hledat. Koupili jsme si GTA 5 na ps4. Nicméně po nainstalování a splněni všech misí nemám v levém rohu v menu director mode. Nemám ani když dám nastavení rockstar editor. Jako poslední mám playstation store. Zkusil jsem hru i odinstalovat jak mi poradili v JRC a nainstalovat bez WiFi aby se neudělali aktualizace, nicméně nic se nezměnilo. Dokonce jsem si půjčil hru od kamaráda, který tam director mode má, nainstaloval u sebe na ps4 a nic,což už vůbec nechápu. S manželkou tapeme už asi dva týdny a říkáme si, jestli jsme vážně tak blbí. Na GTA 5 jsem se hrozně moc těšil,ale úplně mi to zkazilo chuť hrát. Prosím nevíte, čím by to mohlo být,nebo co děláme špatně? Už jsme z toho zoufalí 😆😫

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Director mode

Příspěvek od GROO » pon 07. led 2019 12:29:12

Taky zdravím. No, sice mám PC verzi, ale zřejmě
to bude podobné na všech nextgen platformách.
Předně přiznávám, že nerozumím větě
Ladida13 píše: ned 06. led 2019 21:08:44... nemám v levém rohu v menu director mode.
Já ho tam totiž nemám taky... :?
Do Director modu(DM) se dá dostat třemi způsoby. Upozorňuji, že se jedná pouze o singleplayer, v Online DM nejde spustit.
1) Ve hře vyndáte mobil a v seznamu čísel najdete kontakt Acting Up nebo Los Santos Talent(ten kontakt se liší podle platform na které hrajete) je tam u kontaktu na fotce hvězdička a na něj zavoláte.
2) Ve hře zapnete interaktivní menu(na PS4 by to mělo být buď přejetím prstem, nebo zmáčknutim touchpadu- plochy uprostřed ovladače) a tam by měla být položka DM.
3) ve hře dáte pauzu a objeví se menu s mapou v pozadí. Nahoře jsou tmavě položky toho menu a jedna bude bílá(standardně je to MAP) posouvánim do strany(je jedno na kterou) vyberete položku ROCKSTAR EDITOR a tam by měla být také možnost zapnutí DM.
Všechny tři možnosti by Vás měly přenést k "přívěsu pro herce" kde si vybíráte postavy se kterými můžete nahrávat.
Jak zapnout nahrávání a uložit klip najdete v nastavení hry. Dodám ještě, že lze získat pro nahrávání i tajné postavy. Některé získáte automaticky během plnění misí a některé musíte cíleně vyhledat.
Malinko poradím, třeba na molu Del Perro Pier, s kolotočem a horskou dráhou občas stojí muž nápadně podobný Ježíši. Pokud s nim promluvíte, odemknete si ho do DM. Stejně to funguje i s dalšími postavami, tak přeji příjemnou zábavu při hledání. :lol:
Také lze odemknout do DM zvířata, to se pro změnu musí najít halucinogenní rostlina Peyote, postava ji musí sníst, absolvovat "trip v kůži zvířete" a tím si ho také odemknete v DM. Ty je ale opravdu těžké najit, doporučuji si tady na GTA stránkách najít nápovědu.
Tak to je zhruba asi tak všechno. Doufám, že jsem pomohl, pokud ještě něco potřebujete poradit/doplnit, dejte vědět...

Ladida13
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. led 2019 21:00:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Director mode

Příspěvek od Ladida13 » pon 07. led 2019 20:35:07

Děkuji moc za zprávu. Ten director mode jsem myslel tak,že když přesně jak říkáš zmáčknu déle touch pad,tak mi vyskočí interaktivní menu,ale director mode tam prostě není. A hlavně ten rockstar editor, který má být v tom nastavení tak tam není. Vím právě,že director mode můžete dát i přes toto,ale mám jako poslední PlayStation store,pak by měl být rockstar editor a ten tam nemám. A není to ani ve hře,kterou jsem si půjčoval od toho kamaráda, kterému to doma jde. Jediné co nás ještě napadá,že je chyba přímo v playstation, jestli třeba není udělána nějaká poslední verze, která tyhle věci zakazuje (kupovali jsme playstation 4 pro minulý měsíc), jinak si to prostě už nedokážu vysvětlit. Nevím, jestli třeba zajít se zkusit zeptat do Alzy,kde jsme ho kupovali,tam rozumí snad i tomu GTA, jinak už jsme v koncích. Už bysme se na to i vykašlali,ale z principu nás hrozně zajímá proč všichni to mají a my ne 😆
Jinak jak si psal přes ten mobil že tam máš ty kontakty,takový tam vůbec nemáme. Jedeme tedy zase od první míse, protože jsme zkusili vše odinstalovat a dat znovu, jestli tam byl nějaký takový kontakt při dohrání hry,to už si bohužel nepamatuji.
Moc děkuji ješte jednou za odpověď a já si jdu radši zkusit zahrát farcry, který jsem si v sobotu koupil místo GTA 😆😆(samozřejmě nelze srovnávat s GTA)😆

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Director mode

Příspěvek od GROO » úte 08. led 2019 9:14:09

No tak to vám asi nezbyde jiná možnost, než napsat na R* support a požádat o pomoc. :(

P.S: Ještě mne napadlo, zkuste natočit nějaké krátké video, jestli se to pak třeba neobjeví?

P.P.S: Teď jsem trochu početl a někdo píše, že se nejdřív musí odehrát celý Story mod a pak se DM zpřístupní, ale to mi přijde jako nesmysl. Já single skoro vůbec nehrál a když jsem se konečně dokopal dohrát aspoň hlavní příběh, měl jsem už pár měsíců svůj "celovečerní film" na SC a YT...

P.P.P.S: Pro jistotu, do DM se nedá vlézt, pokud jste v nějaké budově, autě, vrtulníku, nebo v letadle...

Odpovědět