Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
TT37
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 25. pro 2015 16:11:49
Kontaktovat uživatele:

Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od TT37 » pát 25. pro 2015 16:17:17

Ahoj, na starém počítači jsem hrál GTA5 a s češtinou tzn přes offline režim. Nahrál jsem něco přes 27 procent.
Poté jsem GTA delší dobu nehrál, až ted na novém počítači. Problém je ten, že jsem si myslel že když se přihlásím zase na svůj učet přes social club tedy tentokrát v online režimu, že to stáhne všechen postup který jsem pokročil na starém pc a pak si online režim vypnu a aktivuju v modifikátoru češtinu a budu zase pokračovat v offline režimu.
Ovšem nic se nestalo, zase jsem musel začínat od znovu.

Jednoduše řečeno, jestli víte jak funguje sychronizace, tak s tím mám problém. Jediné co se zachovalo je online postava a její postup.

Dejme tomu že ted dohraju GTA5 na 100 procent. Za dva týdny si ho budu chtít zahrát na notasu, nainstaluju si tam čisté gta5, přihlásím se k social clubu a zase mě to dá na výběr začít od znovu a všechny statistiky se mi smažou.

To je přece nesmysl ne ? Nebo dělám něco špatně ?

Díky

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od GROO » pát 25. pro 2015 20:56:40

Nesmysl to tak úplně není. Pokud hraješ s češtinou offline, tak ti právě ta čeština blokuje komunikaci s R*SC po netu, aby jsi neměl problémy s případným banem za mody ve hře. To způsobuje, že se ti postup ukládá jen do tvého PC, ale už ne do tvého účtu u R*. Proto na svém R*SC nemáš postup ve hře uložený a musel jsi hrát znovu od začátku. Takže jediná možnost je, uložit si svoje savy z počítače třeba na flashdisk a přenést je do jiného PC, případně si je tak zazálohovat.
Napadá mne ale jedno, pokud zapneš hru bez češtiny a vlezeš do singlu a přitom budeš online, zkus dát uložit hru přes telefon (quick save). Podle mne by se ti měl uložit postup i na tvůj účet u R*SC, ale nevím, nikdy jsem to nezkoušel, češtinu nepotřebuju.

TT37
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 25. pro 2015 16:11:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od TT37 » pát 25. pro 2015 21:34:03

Ano přesně tak jak píšeš, tak jsem hrál. Nehraju s aktivovaným online režiem + s češtinou právě proto abych nedostal ban.
Protože i ta čeština se bere jako mód.

No teď jsem zapnul hru bez češtiny a dal jsem story mode a jsem přesně tam jako když jsem to hrál s češtinou, zřejmě proto že se mi to předtím sychronizovalo jak jsem hral online.

Otázka co se stane kdybych začínal na jiném pc, nebo kdybych gta5 odinstaloval a prostě začínal uplně bez jakýchkoliv savu, jestli když spustím poprvé gta5 tak se mě hra zeptá jestli chci pokračovat tam kde jsem předtím skončil, nebo budu zase začínat od první mise a přemaže mi to veškerý postup v singlu. Jestli rozumíš, myslím tím abych pokaždé nemusel zálohovat někde ty savy napřiklad na cloud nebo flashu. Prostě bych chtěl aby mi to socialclub synchronizoval automaticky .-)

TT37
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 25. pro 2015 16:11:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od TT37 » pát 25. pro 2015 21:36:58

Nejjednoduší by byla verze kdybych se přihlásil a socialclub by dal na výběr

Máte již nějaký dokončený postup ve hře (ukaže procenta apod) chcete pokračovat ano / ne

Další možnost by byla - Chcete začít hrát příběh od znovu ? - ano/ne
I kdybych dal hrát od znovu tak by se měli správně zachovat statistiky které jsem předtím v singlu dosáhl, nebo by měl být aspon požadavek jestli je chci resetovat nebo je zanechat.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od GROO » sob 26. pro 2015 0:18:11

TT37 píše:...spustím poprvé gta5 tak se mě hra zeptá jestli chci pokračovat tam kde jsem předtím skončil, nebo budu zase začínat od první mise a přemaže mi to veškerý postup v singlu.

Podle mne je to podle data uložení, pokud spustíš hru, ta si osahá save v PC a save u R*SC a ty novějšího data použije. Pokud máš novou instalaci, žádný save v PC nemáš, použije hra save z tvého účtu na R* serveru. Aspoň takhle je to logické...
Jinak ty funkce jako hrát od začátku, nebo pokračovat kde jsem přestal aniž bych přišel o staty ve hře samozřejmě jsou, ovšem jelikož je čeština nelicencovaný a R* neschválený program, který narušuje řádný chod těhle funkcí (brání v komunikaci po netu), tak se nediv, že ti to pak zlobí...

Uživatelský avatar
tall70
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: pát 03. dub 2015 10:27:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od tall70 » sob 26. pro 2015 11:33:36

Dit save je v documentech tak at instalujes znovu jak chces, hrat ti porad bude pokracovat stejnym zpusobem. Pokavad si zacnes hru na jinym PC pouzij save z prvni hry a hrat ti zas bude pokracovat stejne. Pokovad chces zacit znovu na jakymkoli pocitaci, zvol New Game.

Muzes i pouzit settings.xml pokavad chces stejny video nastaveni a user.xml pro presne stejny nastaveni pro klavesnici a mys.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od GROO » sob 26. pro 2015 18:24:09

GROO píše:...jediná možnost je, uložit si svoje savy z počítače třeba na flashdisk a přenést je do jiného PC...

tall70 píše:Pokavad si zacnes hru na jinym PC pouzij save z prvni hry a hrat ti zas bude pokracovat stejne.

Kdyby jsi víc četl debatu, víš, že už jsem to psal, ale narozdíl od tebe česky... ;) :lol:

Uživatelský avatar
tall70
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: pát 03. dub 2015 10:27:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od tall70 » ned 27. pro 2015 9:05:16

Pfff, zchladni...Tema je jeho save, ne tvoje pocity. Jeho otazka o instalaci a save prisla po tve odpovedi, komu ublizila dalsi podobna opdoved, jemu...tobe?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se savy a celkovým postupem ve hře u GTA5

Příspěvek od GROO » ned 27. pro 2015 9:19:31

Haha, uražená ješitnost. Na rozdíl od tebe já jsem natolik v klidu, že nepotřebuju zchladnout, až budeš v mém věku, možná pochopíš. A občas si ty své výblitky po sobě přečti, kdo si má domýšlet co jsi asi zamýšlel napsat.Tím s tebou končím, nestojíš mi za promarněný čas...

Odpovědět