Oranžové kalhoty / oči bez bělma

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
zachranar02
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. pro 2015 15:40:47
Kontaktovat uživatele:

Oranžové kalhoty / oči bez bělma

Příspěvek od zachranar02 » úte 08. pro 2015 15:45:33

Zdravím, přátelé!

Chci se zeptat, zda se někdo setkal s jevem, kdy v GTA online u postav hráčů se mi neobjevuje bělmo očí (má barvu pokožky) a stejně tak oranžové jsou všechny druhy kalhot. Jediné, co je na kalhotách vždycky správně je "záplata" s kapsou.

Stejně tak, když začne pršet, začne mi hra kostičkovat až do té doby, než přestane a neuschne voda. GTA V hraji na noťasu (není se ani čemu divit). Mám ji také na stolním pc a tam je to v pohodě. Ale určitě bude problém v nastavení či nějaká chyba Rockstaru, neboť hraji ještě Fallout 4 a tam mi běží všechno krásně a bez problému.

Nevíte, čím to může být? Na netu jsem našel zmínku jenom o kostičkování při dešti ale prý je to chyba Rockstaru ...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oranžové kalhoty / oči bez bělma

Příspěvek od GROO » úte 08. pro 2015 16:57:22

No, ono vše co se děje nepatřičně s hrou je chyba vývojářů, vývojáři ovladačů GK jen zkoušejí vyřešit neschopnost vývojářů hry tím, že upravují ovladače (a každý pak nadává, že ovladače stojí za prd, i když je to naopak). každopádně to kostičkování (nejen za deště) dělá drtivou většinou na AMD kartách. O očích bez bělma a nesprávné barvě oblečení jsem teda ještě neslyšel. Zkus ještě hodit HW specifikaci notebooku, to že ti to dělá při dešti vypadá, že ti to nestíhá systém, protože déšť je náročnější na výkon PC.

Odpovědět