Chyba inicializace

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Zamčeno
DenyKr
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. lis 2015 16:20:53
Kontaktovat uživatele:

Chyba inicializace

Příspěvek od DenyKr » úte 17. lis 2015 16:27:41

Ahoj všem,

mám problém s GTA V, s nímž si nevím rady. Poté, co jsem zkusil všechny možnosti, které mě napadly (viz. níže), chtěl jsem napsat dotaz přímo na support Rcokstar Games, no vinou jejich webových stránek, které nefungují, jak mají, se mi to nepodařilo.

Oč jde. Již asi půl roku pravidelně hraji GTA V. Jakékoli změny ve Windows, včetně posledního upgrade na 10-ky, proběhly vždy bez problémů a hra fungovala korektně. Bohužel pak přišel jeden větší upgrade (ani o ně nestojím, nevím, zda je možné je někde vypnout - když nic, hatí mi pořád instalaci češtiny) a od té doby se setkávám s chybovou hláškou z přílohy. Přeinstaloval jsem hru, bez efektu. Přeinstaloval jsem Windows a provedl čistou instalaci, bez efektu. Zkusil jsem hru ještě jednou opravit, bez efektu. Zkusil jsem režim kompatibility, bez efektu. Zkusil jsem se odpojit od internetu, opět bez efektu.. Prostě z nějakého důvodu se mi nyní při každém spuštění hry cca do 2 minut objeví tato chybová hláška a hra spadne - pořád dokola. Zprvu to bylo spíše sporadické, nyní je to pravidlem a již není možné hrát.

Hra je samozřejmě legální, nepoužívám žádné cracky, ani já nevím, co.

Máte prosím někdo podobnou zkušenost pro případnou radu, co dělat? Je to dlouhodobý problém (cca. měsíc), čili si nejsem jist, zda to má přímou souvislost s posledním upgradem hry..

Předem děkuji za případné rady.
D.
Přílohy
gta.jpg
gta.jpg (27.3 KiB) Zobrazeno 6351 x

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba inicializace

Příspěvek od GROO » úte 17. lis 2015 18:53:34

Ahoj, tak tohle není chyba ani hry ani Windows, tohle je chyba grafiky. ERR_GFX_D3D_INIT je něco s grafikou, zkusil bych jiné ovladače, DirectX a na netu radí i zkusit podtaktovat grafickou kartu.
Pokud bude problém přetrvávat, hledej na Gůglu tohle: ERR_GFX_D3D_INIT

DenyKr
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. lis 2015 16:20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba inicializace

Příspěvek od DenyKr » úte 17. lis 2015 19:12:42

Ahoj,

aha, to mě ani nenapadlo :-) Děkuji za pomoc!

Zamčeno