Zpomalení pohybu a sekání

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Tomasp7444
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13. lis 2015 14:41:36
Kontaktovat uživatele:

Zpomalení pohybu a sekání

Příspěvek od Tomasp7444 » pát 13. lis 2015 14:46:13

Ahoj, mám problém s GTA V PC.Dohrál jsem ho na 100 procent a potom jenom kupoval auta a dělal blbosti.Poslední dobou se mi ale po každém spuštění zanedlouho (cca 2min.) začne hra zpomalovat.Když jdu,trváto třeba 10 sec. než se postava začne hýbat a takhle je to se vším.Sestavou to není,protože hru jsem dohrál na vysoké detaily a celou dobu to bylo v pohodě.Prosím tedy o radu.

Uživatelský avatar
tall70
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: pát 03. dub 2015 10:27:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpomalení pohybu a sekání

Příspěvek od tall70 » sob 12. pro 2015 14:05:21

A neudelal jsi zadny zmeny na instalaci? SweetFX kdysi zpusoboval 1-2 fps zpomaleni, ale jen pri nacitani hry. Jenom se ti zpomali pohyb, ale zadne jine errory? gta5 se ti nevypina s memory error? Zkus se podivat do Windows Task Manager Processes jestli ti gta5 pouziva abnormalni mnozstvi pameti, mozna tam uvidis neco jineho co ti pamet bude zrat. Mozna mas ted nejakej problem z video ovladacema, neuskodilo by zkusit update. Mozna mas neco s RAM pameti, podivej se jestli ti vsechny registrujou funkcni. Pokavad je tvoje video karta totalne nacpana prachem, vsechno to vyfoukej i hlavni motherboard. Na netu i radej defragmantovat, ale hra se vetsinou zpomali jen trochu s tim problemem. Snad uvidis skutecnej duvod tvyho problemu, pri zkouseni ruznych veci.

Odpovědět