Zvuk způsobuje sekání GTA V

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
MaxBell
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. lis 2015 18:54:00
Kontaktovat uživatele:

Zvuk způsobuje sekání GTA V

Příspěvek od MaxBell » úte 10. lis 2015 19:00:03

ahoj,
mám takový problém, když je nějaká akce střílení a výbuchy atd. tak se gtáčko začne kosit,
zajimavé je, že počet snímku nepadá ikdyž hra se právě seká, pokud ve windows vypnu zvukovku. resp. zakážu tak hra jede v pořádku bez sekání, zkoušel jsem už všechno možné, nové ovladače i reinstal windows 7 a nic nepomohlo,
nevíte čím by to mohlo bejt????
na internetu jsem sice přímo tohle nenašel ale nějaké typy tam byly ale nopomohli mi,
děkuji za rady už nevím co s tím :(((

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk způsobuje sekání GTA V

Příspěvek od GROO » stř 11. lis 2015 6:39:42

Ještě napiš svůj HW.
Možná je to blbost, ale mně kdysi dávno výbuchy ve hře způsobovaly sekání při nedostatku RAM, protože v tu chvíli hra nestačila dočítat. Zakázáním zvuku možná systému trochu odlehčíš, nevím...
Nemáš v nastavení hru moc přepálenou? Zkoušel jsi trochu ubrat, třeba snížit kvalitu textur? Mělo to nějaký vliv?
P.S: Reinstall win z 99% ničemu nepomůže, pokud ano, spolu s vymazáním systému uživatel vymaže nevědomky i problematický soft, který problém způsoboval... ;)

MaxBell
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. lis 2015 18:54:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk způsobuje sekání GTA V

Příspěvek od MaxBell » stř 11. lis 2015 17:36:21

moje PC není žádné dělo,
ale měl jsem nainstalovanou anglickou verzi gta , tu jsem hrál donedávna a vse v poho, žádné sekání
ted jsem nainstalovat gta jiz s češtinou a tady se hra právě kosí, bohužel
mam geforce gtx 650 2 gb, ram 4gb, cpu duo 2,53ghz, win 7 ult,
.. žádné dělo ale při ubraní nastavení grafiky hra plynule jela a ted je grafika na miminum a seká se,
mam nejnovejší drivery, zkousel jsem i starsí ovladace a nic,
nastavolav jsem ruzne zvukovku a porád nic,
proste pokud chci hrát gta v bez sekání musím zakazat v systému zvuk ale hraní bez zvuku je na prd

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk způsobuje sekání GTA V

Příspěvek od GROO » stř 11. lis 2015 17:56:30

4Gb RAM je dost málo, splňují pouze minimální požadavky, ale řekl bych, že ti hru kazí čeština.
MaxBell píše:...měl jsem nainstalovanou anglickou verzi gta ... a vse v poho, žádné sekání
ted jsem nainstalovat gta jiz s češtinou a tady se hra právě kosí

Tady to jasně píšeš, češtinu jsem nějak zvlášť nesledoval, tak nevím, jestli je stále upravovaná na aktuální verzi. Řekl bych, že máme viníka... ;)
MaxBell píše:proste pokud chci hrát gta v bez sekání musím zakazat v systému zvuk ale hraní bez zvuku je na prd

To jo, ale než obětovat zvuk, to bych radši vykopnul češtinu...

Odpovědět