Sekání GTA V

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
LoArmistead
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. čer 2015 13:14:23
Kontaktovat uživatele:

Sekání GTA V

Příspěvek od LoArmistead » úte 09. čer 2015 13:27:27

Čau hráči,
už vůbec nevim jak si poradit tak se obracím na vás zkušenější - GTA V mi laguje, škube se, prostě je to ta klasická mnohokrát popisovaná věc kdy při rychlý jízdě autem po městě se hra stává nehratelnou..prošel jsem plno českých i cizích fór a návodů ale nic nepomohlo..mám nejnovější ovladače na grafiku (AMD 15.5. beta což většině lidí problém vyřeší), nainstalovaný mám ten DirectX co je přímo v instalační složce GTA, zkoušel jsem přehazovat DirectX, snižovat detaily (k ničemu, seká se to i na naprostý minimum a rozlišení 800X600, dělá to pořád to samý) a už jsem fakt úplně bezradnej...máte někdo nějakej nápad? PC mám: Win 7 Ultimate 64bit, Intel Core i5-4570 3.20GHz, 8GB RAM, grafika AMD Radeon Sapphire R9 270 DUAL-X 2GB GDDR5..na tomhle PC by mělo GTAčko šlapat ne? Předem fakt DÍKY MOC za jakýkoliv info, už nevim co s tim..:/

LoArmistead
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. čer 2015 13:14:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekání GTA V

Příspěvek od LoArmistead » úte 09. čer 2015 13:30:39

Ještě poznámka - v nastavení grafiky ve hře kde máte nahoře napsáno kolik MB je využito z grafiky mi to ukazuje "1752MB/14887455825MB" čili nesmyslnej údaj..nemůže tohle být problém? nevyplývá z toho že hra jakoby neví s jakou pracuje grafickou kartou? v PC je ještě integrovaná ale tu mam zakázanou ve správci zařízení..

Uživatelský avatar
Rainmaker
Level 11
Level 11
Příspěvky: 107
Registrován: úte 17. zář 2013 14:51:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekání GTA V

Příspěvek od Rainmaker » sob 25. črc 2015 14:35:58

Ano, ten nelogický údaj nedává smysl. Zkuste se prohrabat tímto modem - https://www.gta5-mods.com/misc/hd-low-end
... ukazuje jak nastavit různé věci v souboru na nižší hodnoty, než v nastavení ve hře. Třeba se tím dozvíte více o problému. Zkusil bych taky povolit druhou grafiku .. třeba může přebrat část zátěže (mně taky na notebooku ukazuje ve hře vytížení jedné a lehké vytížení druhé).
I have generously decided to allow you to speak to me - Garfield
Obrázek

pavel.schwarzer
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18. srp 2015 17:00:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekání GTA V

Příspěvek od pavel.schwarzer » úte 18. srp 2015 17:11:44

Taky se mě to stává-při rozjíždění a taky při plným plynu bez zatáčení - prostě to zapamatuje ten plnej plyn a i po uvolnění "W" to tak drží další sekundu než to začne dál reagovat. Použil jsem doporučené nastavení grafiky (Acer v 15 Nitro, i7, GTX 860m, 16gb RAM,...)

Odpovědět