Problém s grafikou / nastavení TV [PS3]

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Deagl
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 03. čer 2015 15:30:18
Kontaktovat uživatele:

Problém s grafikou / nastavení TV [PS3]

Příspěvek od Deagl » stř 03. čer 2015 15:50:06

Ahoj, potřeboval bych poradit s nastavením TV a samotného PS3. Přečetl jsem si hodně topiců o nastavení, ale nemůžu přijít na to, jaké je správné pro mojí TV. Mám LG 42LD750. Hra na můj vkus nevypadá tak, jak by měla. Jakoby bylo vyplé vyhlazování a měl jsem detaily na low. Z topiců jsem se dozvěděl, že za to můžu hlavně TV, jenže se mi zdá, že jí nemám zas tak špatnou (přece jenom podporuje 1080p). Dál jsem si přečetl, že mám v nastavení TV vypnout věci jako dynamický kontrast, ostrost atd. Obraz teď vypadá líp, ale pořád to není ono.

Má někdo stejný model TV? Jaké zvolit nastavení jak TV tak v PS3 display settings? Díky moc za všechny rady!

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s grafikou / nastavení TV [PS3]

Příspěvek od Chesse_cz » stř 03. čer 2015 20:39:27

PS3 verze GTA V je pouze v 720p rozlišení.... Pokud chceš lepší detaily, tak si to kup na PC nebo na PS4... víc než co tam máš teď z toho nevykouzlíš, protože GTA V mačká z PS3 co se dá, takže....

Deagl
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 03. čer 2015 15:30:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s grafikou / nastavení TV [PS3]

Příspěvek od Deagl » čtv 04. čer 2015 13:06:09

Chesse_cz píše:PS3 verze GTA V je pouze v 720p rozlišení.... Pokud chceš lepší detaily, tak si to kup na PC nebo na PS4... víc než co tam máš teď z toho nevykouzlíš, protože GTA V mačká z PS3 co se dá, takže....


Bohužel mi to ani jako HD nepřijde..

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s grafikou / nastavení TV [PS3]

Příspěvek od GROO » čtv 04. čer 2015 15:08:54

Pokud hra jede 720p a tvoje TV má 1080p, tak ten nepoměr sám o sobě obraz degraduje.

Deagl
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 03. čer 2015 15:30:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s grafikou / nastavení TV [PS3]

Příspěvek od Deagl » pát 05. čer 2015 10:18:40

Chesse_cz píše:PS3 verze GTA V je pouze v 720p rozlišení.... Pokud chceš lepší detaily, tak si to kup na PC nebo na PS4... víc než co tam máš teď z toho nevykouzlíš, protože GTA V mačká z PS3 co se dá, takže....


To chápu, ale přece není normální, že mi ve hře problikávají sem tam stíny, není to vyhlazené a celkově to nevypadá prostě dobře. Chtěl bych slyšet názor ostatních hráčů PS3.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s grafikou / nastavení TV [PS3]

Příspěvek od GROO » pát 05. čer 2015 12:40:36

No psal jsi tohle:
Deagl píše:Hra na můj vkus nevypadá tak, jak by měla. Jakoby bylo vyplé vyhlazování a měl jsem detaily na low.
Tak Chesse psal o grafice jako takové, to chápu. Ale když jsi doplnil tohle:
Deagl píše:ale přece není normální, že mi ve hře problikávají sem tam stíny, není to vyhlazené a celkově to nevypadá prostě dobře.

Tak s tebou musím souhlasit, blikání stínů mi taky nepřijde normální. Na pc to často dělá příliš vysoké nastavení grafiky, které GPU nestíhá a projevuje se to často právě blikáním stínů a nebo textur. Jak to má PS3 s nastavením nevím, nemám ji, ale nedá se třeba zkušebně v nastavení něco na grafice stáhnout? Třeba vzdálenost dohledu, nebo kvalita stínů...

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s grafikou / nastavení TV [PS3]

Příspěvek od Chesse_cz » pát 05. čer 2015 14:50:53

na PS3 v Online je jasné, že to bude blbout, protože jádro té konzole jede na maximum a víc to nevytáhne, proto to občas dělá divy, mě třeba při ryhlé jízdě nestíhala načítat textury (jednou jsem dokonce měl všechno průhledné, jako kdybych jezdil po skle :D)

a vyhlazené to nebude nikdy, proč? Důvod máš nahoře. Víc od toho čekat nemůžeš, proto si na to buď zvykneš nebo pořídíš výkonější konzoli/PC aby sis mohl užívat grafiku na který ti asi záleží, mě osobně to nevadilo, i tak ta hra vypadala famózně na tak starou konzoli.

Odpovědět