Sekanie GTA V

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
veslo1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. dub 2015 21:24:35
Kontaktovat uživatele:

Sekanie GTA V

Příspěvek od veslo1 » pon 27. dub 2015 21:36:07

Zdravicko :) asi tu este nikto takuto temu nerozoberal len uplne lagovanie hry..Mam taky problem kupil som oreginal hru krabicovu nainstaloval stiahlo patche vsetko v poriadku...Nadstavil som hru na Very High s rozlisenim 1680x1050 kedze som este nekupil Full HD monitor hra slape pekne bez sekania uvodna misia krasne plynulo..Dostanem sa do mesta a po cca 15-20 minut yacne strasne klesat FPS na 10-15 proste nehratelne seka strasne potom chvilku ide dobre rozbehnem sa autom seka znova..Proste nehratelna hra. Skusal som aj optimalne nastavenia v Geforce Experience stale robi to iste. Vsetko som aktualizoval vycistil vsetko otestoval CPU RAM grafiku vsetko ide normalne aj ostatne hry napr Far Cry 4 na ultra ziadny problem..Uz neviem co s tym mam robit.
Mam AMD phenom X-II 9850 black edition 4x3700mhz, NVIDIA GTX-570 od Gainward Phantom , 8 GB DDR3 RAM corsair vengenance 1600mhz,
800W zdroj corsair, WD 750GB caviar black, Maticna Gygabite nespomeniem si presne nazov z tych lepsim aj s otvorenym nasobicom na pretaktovanie.
Strasne ma to sere pretoze som vysolil za hru 50e s tym ze to pojde pekne a ono to zacne sekat. Vobec neviem s cim moze byt problem ak viete prosim poradte. Vpored dakujem za rady

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od GROO » úte 28. dub 2015 6:19:37

Pro začátek, zkus vypnout, nebo dát na half Vsync.

veslo1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. dub 2015 21:24:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od veslo1 » úte 28. dub 2015 9:16:16

Vsync som skusal vypinat davat aj na half ale stale robi to iste..pride mi to ako by sa po niekolkych mi utach zahriala grafika a zacala lagovat ale myslim ze keby,sa tak zahriala zacal by krutit ventilator viacen a ten ide len na nejakych 50% skusal som aj tak ze som zapol na 80% ventilatory na grafike chvilu pockal hral ale aj tak nist

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od GROO » úte 28. dub 2015 11:18:43

A dělá to i když ručně stáhneš vše (vyhlazování, dohled atd.) jen na high?

veslo1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. dub 2015 21:24:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od veslo1 » úte 28. dub 2015 11:40:27

No rucne som to na high stiahnut neskusal to este mozem cyskusat neseka to ked dam vsetko na minimum ale to nebudem ani hrat vyzera to tak naprd. Nemoze byt aby to ta yrafika aspon na high nevykrila ked to ide na zaciatku plynulo bez problemov

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od GROO » úte 28. dub 2015 12:36:54

Úvodní mise ve sněhu, je na malé mapce mimo hlavní ostrov, takže tam je malá zátěž pamětí a systému, je to takový ohraničený koridor, ale když se dostaneš do města, kde je neomezený prostor, tak vzroste množství potřebné paměti a výkonu. Mám pocit, že máš dvě možnosti. Buď to snížíš, nebo koupíš nový stroj, jiná možnost nebude, bohužel.

veslo1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. dub 2015 21:24:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od veslo1 » úte 28. dub 2015 16:37:49

Ano v tej uvodnej misii to je pravda ze to je niekde mimo ale aj ked sa dostanem do mesta je to v pohode len po case to zacne lagovat no....uz som aj ja nad tym rozmyslal aspon nad upgradim grafiky dat novu lebo pocitac som skladal aby som ho este mohol dalej zlepsovat a popripade mozno procesor...cital som aj ze gta dost vytazuje procesor optimalne poziadavky pise 8 jadro od amd mam 4 ale nevytazi ho na 100% takze mozno spravim daky upgrade :D alebo som este rozmyslal dat este jednu gtx570 do sli

smity73
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. dub 2015 19:56:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od smity73 » úte 28. dub 2015 20:06:29

Zdravím,

Měl jsem stejný problém se sekáním hry až po nehratelnou , nepomáhalo žádné nastavení grafiky od min do max. Potom co jsem hru odpojil od sítě a spustil v režimu off-line , problém byl rázem vyřešen a hra jde plynule a bez sekání na full detaily.Nechápu to co to způsobuje , jestli s tím má něco do činění R* Social Club nebo co.V každém případě po spuštění hry on-line se hra seká , někdy víc , někdy míň , ale kazí mi to zážitek z hraní. Proto hraju v off-line režimu a jede to v poho.Radši oželím hru v on-line a užiju si ji v plynulém běhu než se pořád stresovat s lagováním. ;)

veslo1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. dub 2015 21:24:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od veslo1 » úte 28. dub 2015 20:15:47

No zaujimave zaujimave vyskusam to spravit tak ale az vo stvrtok ked budem doma potom dam vediet..napadlo ma aj to ale nejak som na to zabudol..ale sekal ti single player ked si mal zapnuty internet a potom ked si vypol siel normalne dobre som to pochopil? Alebo ti sekal online mod?

smity73
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. dub 2015 19:56:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie GTA V

Příspěvek od smity73 » úte 28. dub 2015 20:28:19

Sekal mi samozřejmě singl , protože on-line to nehraju , takže si to pochopil správně. Zajímavé je , že to sekaní po připojení k síti je pokaždé jinak velké. Jednou po odhlášení a zpět přihlášení k Social Clubu to šlo plynule i když jsem byl připojen k netu , ale to bylo opravdu jen jednou, jinak jak se připojím a načtu hru tak laguje a laguje. Samotného by mě zajímalo co to způsobuje. Takže spustím off-line režim a je po problémech. Jsem zvědav jestli to zabere i u tebe.

Odpovědět