Social club

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
miccckel
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21. srp 2018 1:45:48
Kontaktovat uživatele:

Social club

Příspěvek od miccckel » úte 21. srp 2018 2:34:40

Ahoj

Najde se nějaký dobrák co mi poradí?

Po roce a něco jsem znova dostal chut si zahrát GTAV, spíš mě lákalo vyzkoušet zombie mod

Snažím se přihlásit na Rockstar Social Club:
špatné heslo, říkám si ok, možná jsem ho zadával jinak, tak hodím pro jistotu restart hesla a čekám na mailu..nic nepřijde..zkouším znova po půl dni..zas nic

to mi přijde divný, tak kouknu na net co se otom píše, tak to vypadá, že si můj účet někdo zabral

Moje otázka zní: jak se tedka můžu bránit u Rockstars?

Nemám jak zjistit jestli je můj Social club účet stále aktivní - psal sem na suport, píšou mi furt nějaký návod co bych měl dělat, nejsem dobrej angličtinář, ale snažím se jim říct, že se nemůžu dostat na můj účet, že restart hesla nefunguje/na můk mail nic nepřijde..poslal jsem jim screean mailu kdy jsem si svůj účet na socialu založil(v roce 2012) mám na tom účtu zakoupený pouze GTAV - mám k tomu stále originál cd key,a fakturu z obchodu kde jsem si to koupil tak nevím jak se mám víc bránit a co mám dokazovat.
Hru jsem si aktivoval přes svůj účet na sociál klubu, mám k tomu fakturu stím cd klicem je moje, tak je něco co dalšího bych měl udělat?

JE mi jasný, že mi asi někdo účet ukradl, zmenil nick a mail, mohl mi ten social účet uplne změnit?
Můj nick na socialu byl Marcus_Flavius..můžete se někdo podívat zda tam někdo stímto jménem hraje?Nebo najít ten účet?

za odpovědi děkuji, jsem docela naštvaNEj, dal sem za tu hru dost penez, a nevím si rady.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Social club

Příspěvek od GROO » úte 21. srp 2018 19:03:46

Ahoj, jestli jsem dobrák nevím, ale s věkem už asi trochu jo... :lol:
Tvůj nick jsem na R*SC nenašel, takže je asi změněný.
Jediná možnost je fakt R*support, tohle ti nikdo jiný nevyřeší. Holt musíš napsat, že ti byl účet s hrou ukradený(klidně to prožeň skrz gůgl translátor, mám zkušenost, že to poberou). Hlavně zaklikni, že hru nemůžeš hrát, tyhle tickety mají přednost. Do přílohy jim dej ofocenou fakturu, nebo mail s potvrzením koupě, vyfoť krabici s hrou, klidně vedle s fakturou a aktivační klíčem, co je na bookletu. Připiš tvůj nick a e-mail na který jsi hru aktivoval. Měli by s tebou komunikovat přes ten e-mail. Držím palce, znám dost lidí, co měli stejný problém a vždy jim účet vrátili.

Odpovědět