lspdfr mod nelze nainstalovat

Diskuze, dokumentace a otázky ohledně módování všech dílů GTA.
Odpovědět
DrAkcel
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. čer 2018 19:44:33
Kontaktovat uživatele:

lspdfr mod nelze nainstalovat

Příspěvek od DrAkcel » stř 20. čer 2018 19:50:45

Dobrý den, před 5 lety jsem si koupil GTA V na CD a nyni jsem zjistil že existuje mod LSPDFR, který bych si rád stáhl, ale bohužel mi to nejde stahoval jsem to z jejich officiálních stránek a koukal se na různé tutorialy jenže oni rozkliknou složko /steamapp/ potom složku /common/ a v ní mají složku GTA V kam ten mod přidají jenomže já si ji přes steam nestahoval a tak žádnou takovou složku nemám.. :/ hledám jí všude možně ve svém PC ale marně. Nevite někdo kde bych ji našel nebo jak jinak stáhnout mod LSPDFR když mám GTA V z CD?

moc děkuji :)


Lažanský

20.06.2018

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: lspdfr mod nelze nainstalovat

Příspěvek od GROO » stř 20. čer 2018 22:13:46

Dobrý den, cca 2 minuty na googlu mi vyplivnuly toto. Snad to pomůže. Koukl jsem do prvního videa a je to přímo ukázka instalace verze bez steamu, ale jelikož mody nepoužívám, tak nevím, jestli je to ten, co hledáte. Pokud ne, dejte vědět, najdu něco bližšího.
Jen ještě upozorním, že instalace takového modu je na vlastní riziko, Rockstar tyhle mody nemá moc v lásce a považuje je za porušení autorských práv a kdoví čeho ještě, takže mody při připojení do online hraní postihuje BANem, což je poprvé zákaz na omezenou dobu a vymazání všeho čeho jste do té doby v online dosáhl a při druhém postihu je tzv. PERMABAN, což je znemožnění hry online navždy. Potom lze hrát pouze singleplayer. Pro hraní online hry doporučuji mod důkladně odinstalovat, jinak vás postih nemine.

Není zač :)

Odpovědět