rady do gta

Diskutujte o cheatech, tricích, tipech, ...
Odpovědět
dlato123
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 25. říj 2014 16:11:04
Kontaktovat uživatele:

rady do gta

Příspěvek od dlato123 » sob 25. říj 2014 16:24:02

Ahoj včera som si kupil na xbox GTA 5 a potrevujem malé rady ohladom hry...
1/ ako kúpim a predám auto ? napr. možem ukradnut auto a potom ho napr. v tunning shope predať ?
2/ako prepínam medzi postavami ? stále mám len toho černocha .... :)
3/ako ukladám hru ? normalne som v dome dám "save" ale stále začínam od začiatku
4/videl som vela videí z GTA 5 ako tam majú take autá kt. som v hre ešte nevidel ..ako ich kúpim ?

dlato123
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 25. říj 2014 16:11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: rady do gta

Příspěvek od dlato123 » sob 25. říj 2014 16:56:47

E: sorry zabudol som ešte na to
ako spomalit čas ked si v aute ?
a ako mat vlastnu garáž :)
prepáčte že otravujem ..

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: rady do gta

Příspěvek od GROO » sob 25. říj 2014 17:36:55

...a hrát už budeš sám? ;) :lol:

dlato123
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 25. říj 2014 16:11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: rady do gta

Příspěvek od dlato123 » sob 25. říj 2014 19:10:41

Ano

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: rady do gta

Příspěvek od GROO » sob 25. říj 2014 21:11:54

Hm, já teda GTAV nehrál, to si nechávám na plnou verzi nextgen, takže nevím všechno.
1/ Auta by se měla kupovat přes net ve hře, pravděpodobně asi všechny prodat nepůjdou, jen vybrané modely (jako v minulých GTA)
2/ S černochem začínáš, zbylé dvě postavy se ti zpřístupní během hraní, je to dáno příběhem.
3/ Tak to fakt nevim, ale nemusí se dát při dalším hraní "Load game" nebo tak něco jako v San Andreas?
4/ Pravděpodobně to jsou auta, která jsou přidaná jako update. Hraním GTA Online si vyděláš peníze a když si je koupíš, máš je i v singlu. (Ale mám pocit, že některá měla časovou exkluzivitu, tj. že šla koupit jen omezenou dobu)
5/ Pro zpomalení času se koukni do nastavení ovládání, tam bude který dzindzik na ovladači zmáčknout.
6/ Asi to bude taky podmíněné příběhem, koupíš barák, dostaneš garáž, nebo tak nějak.

Jinak se neomlouvej, není za co, jen příště zkus projet googla a trochu si dej práci s hledáním svých odpovědí. Já ti odpověděl na dotaz, protože ti nikdo neodepsal, ale jak jsem psal, nehrál jsem to, takže možná není vše tak jak píšu. Jen jsem si o hře občas něco přečetl a pamatuju si to...

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: rady do gta

Příspěvek od Chesse_cz » sob 25. říj 2014 23:53:49

1. V singlu kupuješ pouze auta přes net, který se ti ukládaj do speciální garáže pro každou postavu zvlášť. V online je můžeš ukradnout a dát do garáže, kterou si koupíš, ale auta si musíš pojistit v LSC aby si o ně natrvalo nepřišel. Ukradená auta se daj prodávat max v Online každých 45min (Super/Sport se nedaj prodat pokud jsou kradený)

2. Podržíš Dpad dolu (šipka dolu vlevo? na ovladači, nevim jak ti má Xbox), pak si vyvereš pomocí analogu, ale další postavy se ti otvíraj postupem v příběhu (někdy se i zase zamknou)

3. Buď v domě nebo pomocí telefonu přes "quick save", při každem zapnutí hry by ses měl objevit, tam kde se ti to naposledy uložilo (neplatí pro mise)

4. Asi myslíš auta z DLC balíčků, ty jsou ve speciálních garážích u každé postavy v singlu, jen si vybereš a jedeš. V online si je musíš kupovat...

5. Zpomalení času se myslím zapínalo stlačením obou analogů najednou (platí i pro ability ostatních postav)

6. v Online si je musíš koupit a v singlu máš předem určený.

Už je to asi 2 měsíce co jsem byl naposledy v GTA, tak se může něco málo lišit, ale pokud budeš pozorný a budeš si hlídat rady co ti dává hra, tak plno věcí nemusíš hledat a ptát se na ně. Hlavně v Online až budeš hrát si pořádně přečti a zapamatuj rady ať se pak nemusíš ptát třeba na to "jak pojistím auto" nebo "kde si vyzvednu auto po zničení" atd :)

dlato123
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 25. říj 2014 16:11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: rady do gta

Příspěvek od dlato123 » ned 26. říj 2014 22:21:36

ok díki za rady a pomoc

dlato123
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 25. říj 2014 16:11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: rady do gta

Příspěvek od dlato123 » ned 26. říj 2014 22:55:54

ešte ke som tu nech nezakladam nový temato
kde si poistim auto kt. si kupim na netu v singlu ? zdá sa mi že v LSC ale neni tam ani zmienka o tom kde sa poistuje
a ešte vizdvihnut auto si možem pri pol. stanici ? či ?
:D
sorry že zas otravujem

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: rady do gta

Příspěvek od Chesse_cz » pon 27. říj 2014 1:50:33

v singlu si auto nepojistíš, ty co si koupíš z netu máš v té speciální garáži, teoreticky bys je tam měl mít i po zničení auta nebo budou u policajtu v odtahovce, ale tam můžeš mít jen 2 auta najednou, takže asi se stále přepisují ty auta.
Bohužel jsou to jen moje doměnky, protože v singlu je zbytečný kupovat auta, protože jsou drahý a cca 90% lze najít na ulici a ty co nejdou, si koupíš a když ti nevyhovuje, tak si nahraješ předchozí uloženou pozici :)

Odpovědět