Fleeca job

Potřebujete pomoci s misí? Ptejte se zde.
Odpovědět
cibrox
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: sob 17. říj 2015 21:42:52
Kontaktovat uživatele:

Fleeca job

Příspěvek od cibrox » ned 18. říj 2015 12:23:13

Moc bych potřeboval poradit. Začal jsem hrát heisty jako leader a zatuhnul jsem u přepadení banky Fleeca. Nejsem schopen i přes desítky pokusů stihnout hacknout - projet schémata. Prostě to šipkami na kliávesnici nestíhám.
Potřeboval bych prosím vědět: můžu tuto misi hrát jen jako řidič, že by schémata projel ten druhý? A otevře se mi v tom případě další postup? Případně dají se schémata nějak obejít a dokončit misi bez nich?

Moc a moc děkuji za případnou radu.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Fleeca job

Příspěvek od GROO » ned 18. říj 2015 22:49:24

Jsi Leader, to mluví samo za sebe, můžeš všechno, teda i vyhnout se hackování trezoru. Hackuje se 2x, poprve na zkoušku a podruhé v misi. U toho prvního stačí když v Setup misi kdy jedete s Lesterem "obhlédnout terén" budeš řidič, tj. doběhneš k autu první a skočíš za volant. Ve finále Heistu se tomu vyhneš tak, že na tabuli klikneš na svou funkci (za jménem) a změníš na driver, potom kolegovi změníš na driller. A nic si z toho nedělej, osobně jsem zažil případ, kdy "můj driller" hackoval trezor !!36!! minut a nakonec leavnul, s tím, že to nejde udělat (kdyby to nebyl kamarád z práce, tak jsem leavnul já a podstatně dřív)...
P.S:Jestli chceš, v sekci gta online tady na fóru je někde můj nick, najdi si ho, napiš na R*SC, něco s tím provedeme.

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Fleeca job

Příspěvek od Chesse_cz » pon 19. říj 2015 15:26:33

36min? to vážně? jakojo věřim tomu, ale spíš mě zajímá co na tom lidem tak trvá, sice jo nedal jsem to taky na poprvé, ale pak to bylo easy, kort když si hrál na Nokii někdy hada :D

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Fleeca job

Příspěvek od GROO » pon 19. říj 2015 16:53:43

Taky mi to hlava nebere, hada jsem hrával každou chvíli. Já se i lidí ptám, jestli znají a umí hada z mobilu, když ne, radši jsem Driller já. K těm 36ti minutám, vím to přesně, protože když jsme vyšli před dům, odepisoval jsem zrovna jinému kamarádovi, že musí počkat, že jsem v Heistu a po skončení byla zpráva 36 minut stará. Ten dotyčný se přes třetí hack nedostal, prohlásil, že jsou R* idioti, ze to udělali nesplnitelně těžké a odpojil se do offline.
Mezi námi, pokaždé to napoprvé taky nedám, ale snad nikdy se mi nestalo, že by na mne musel řidič před bankou čekat, maximálně zrovna zastavuje na checkpointu...

Uživatelský avatar
K3nil
Level 9
Level 9
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 02. říj 2014 17:08:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Fleeca job

Příspěvek od K3nil » čtv 03. pro 2015 15:56:42

Ja sem ten trezor udělal na podruhý bez jedinýho zahřátí vrtačky,až sem se divil jak hladce to šlo.Ale půl hodiny real času?Asi si to chtěl prožít ten tvuj kolega.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Fleeca job

Příspěvek od GROO » čtv 03. pro 2015 16:14:32

No, abych to upřesnil, k vrtání trezoru jsme se jaksi nedostali, těch 36 minut bylo jen cesta pro Kurumu k Lesterovi, cesta k bance a hackování systému banky. U třetího "bludiště" to vzdal a vypnul hru...

Odpovědět