Hitch Lift 1

Potřebujete pomoci s misí? Ptejte se zde.
Odpovědět
Norjed
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. dub 2015 10:57:29
Kontaktovat uživatele:

Hitch Lift 1

Příspěvek od Norjed » pon 20. dub 2015 11:04:06

Cau lidi,

mam problem s touto misi.. jedna se o random event. Jde o to, ze odvezete manika, kteremu se porouchalo auto a potrebuje hodit na letiste. Pokud to stihnete vcas (time mise), tak vam zaplati a predevsim vam poradi kam investovat na burze (jedna se o maklere). Po teto misi se pak akcie jedne spolecnosti navysi o cca 30 - 40% a da se na tom slusne vydelat, pokud pred tim, nez event vezmete, tak invetsujete na vsech charech.

A ted k problemu.. event se mi spawnuje normalne (dost casto byva problem, ze se nespawnuje), ALE jakmile typka nalozim a ujedu asi 0.5 mile, zacnou me honit cca 4 auta. V tu chvili typek zacne rvat "Oh No!" a snazi se utect z auta. Zmizi okamzite i puvodni zluty target z navigace a proste je slus. Koukal jsem na videa.. googlil.. ale nenasel nic (nikomu se to na videich nestalo).

Nestalo se nekomu neco podonyho, nebo netusite co s tim?

Diky!

BTW, pro osvezeni.. jedna se o tento event.. http://www.ign.com/wikis/gta-5/Hitch_Lift_1

Norjed
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. dub 2015 10:57:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitch Lift 1

Příspěvek od Norjed » úte 21. dub 2015 9:46:17

OK, takze problem solved za ucasti R* supportu.

Hacek byl v tom, ze jsem aktualne byl ve fazi hry, kdy ma Trevor zakazany pristup do mesta, coz jsem si vubec neuvedomil, protoze jsem za nej nekolik misis nehral.

Stacilo tedy switchnout na Franklina, coz je jediny, ktery v tu chvili muze v Los Santos byt. U Franklina je ale problem, ze ma vyrazne mensi sanci na spawn tohoto eventu, takze to chtelo par save/loadu.. nicmene asi na patej pokus se povedlo.

Druhym resenim je pak posunout se v pribehu a udelat to pozdeji.

Pokud by se tedy nekdo setakl s podobnym resenim, tohle pomuze.

Odpovědět