Stránka 1 z 1

kontrola data vydání

Napsal: čtv 16. črc 2015 12:47:16
od monua
Ahoj lidi!
Koupila jsem si originálku GTA IV a prostě se nedostanu přes instalaci. Jsem už zoufalá, můžete mi, prosím, někdo poradit? Na tu hru se moc těšim. --- Po instalaci se nedostanu přes okno s názvem "Ověření data vydání se nezdařilo", "Během ověření data vydání on-line nastala neznámá chyba. Chcete-li se znovu pokusit o ověření, klepněte na tlačítko OPAKOVAT". Pak se ve vyskočeném okénku objevuje i ACTIVATE MANUALLY, ale absolutně nic se mnou nekomunikuje. Prostě se nedostanu přes KONTROLU DATA VYDÁNÍ :? :( :( :( Kde to můžu jinak aktivovat?

Re: kontrola data vydání

Napsal: čtv 16. črc 2015 19:37:41
od GROO
Nejjednodušší je napsat na R* support.

Re: kontrola data vydání

Napsal: čtv 01. říj 2015 16:57:15
od kloubbara
ahoj, mám uplně stejný problém. Bohužel nevím kam přesně mám napsat o radu na supportu, nemohl byste mi někdo poradit jak udělat offline instalaci?? prý by to pak mohlo fungovat. ted se to snažím dát dohromady asi 2,5 hodiny a nic, asi se už smířím s tím že jsem si koupila hru která mi nebude fungovat.....prosím moc o radu či postup

Re: kontrola data vydání

Napsal: ned 11. bře 2018 19:10:49
od Mannoroth
Tohle je sice už starý příspěvek, ale mám řešení tohoto problému, které by mělo fungovat vždy.

Prostě a jednoduše změňte rok na vašem počítači třeba na červen 2014 a zkuste znova spustit kontrolu data vydání. Mně a spoustě dalším lidem to pomohlo při instalaci GTA 4 v dnešní době. ;)