GTA IV gta4Browser.exe - Chyba Aplikace

Máte jakýkoli problém s GTA? Ptejte se zde.
Zamčeno
CZAssassins
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. srp 2014 20:20:28
Kontaktovat uživatele:

GTA IV gta4Browser.exe - Chyba Aplikace

Příspěvek od CZAssassins » úte 26. srp 2014 20:30:01

Zdravím, už nějakou dobru vlastním GTA IV a tak sem se hodal si to nějak spestřit..nainstaloval jsem si LCPD FR a vše fungovalo, a následně jsem si stáhl ELS a ELS Car pack.Když jsem hru spustil hodilo mi to error: gta4Browser.exe - Chyba aplikace a podtím: Instrukce na adrese 0x7789bce6 odkazovala na adresu paměti 0x009026cb. S pamětí nelze provést operaci: written Kliknutím na tačítko OK ukončete program.Na foréch jsem se dočetl že stačí aby se ve vlastnostech složky v atributech vyplo "jen pro čtení".Tak jsem to udělal, zapnul hru a vše fungovalo, druhý den zapnu počítač a zase error tak udělám to samé ale zase error.Takže se na tu složku rknu a ono se tam samo zase zaškrtlo to "Jen pro čtení" vždy když to chci odškrtnout, dám ok a zase to znova zapnu ty vlastnosti té složky tak zase to tam je...nevím co stím zkoušel jsem si nastavit práva ale můj účet už je administrátor...no hled jsem všude ale nic zatím nepomohlo..Nevíte si s tím někdo rady?

Uživatelský avatar
Vojta
Level 15
Level 15
Příspěvky: 168
Registrován: úte 17. zář 2013 15:14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA IV gta4Browser.exe - Chyba Aplikace

Příspěvek od Vojta » sob 15. lis 2014 10:30:16

Hru jsi zahltil módama. Jediný řešení je reinstall a potom tam nedávej moc módy, ideálně žádné.

Zamčeno