Games for Windows live

Máte jakýkoli problém s GTA? Ptejte se zde.
Odpovědět
nwn2
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08. dub 2014 7:33:37
Kontaktovat uživatele:

Games for Windows live

Příspěvek od nwn2 » úte 08. dub 2014 7:39:54

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli to už někoho potkalo :D mám GTA 4 original a chtěl jsem do té hry dát mod LPCDFR a nějak mi to nešlo a pak to nějak zkazilo hru a ona se pak nechtěla rozjet tak jsem to asi 2x odinstaloval a naistaloval a teďka když už jsem o krok dál a hra se spustí tak mi v pokračování brání games for windows takové okénko a ono předtím když jsem zmáčkl esc tak zmizelo ale teďka ne a prostě stím nejde hnout a proto nemůžu pokračovat ve hře :-( prosím za radu . Předem moc díky :D fotka mi nejde vyfotit :X

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Games for Windows live

Příspěvek od GROO » úte 08. dub 2014 11:15:09

A není to přihlašovací okno GfWL?
Jestli ano, tak co se přihlásit, nebo zaregistrovat?... ;)

nwn2
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08. dub 2014 7:33:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Games for Windows live

Příspěvek od nwn2 » úte 08. dub 2014 12:33:29

Jojo díky už to jde ale zase něco :3 přesně nevím která je to mise ale začal sem ji hrát a honili mě policajti a pak se to seklo a napsalo fatal error a pak jak sem to chtěl dát pryč tak neodpovídá a vypne se to . to samé když sem konečně tu misi dohrál tak hned potom co sem ji dohrál tak zase fatal error a mě už to nebaví pořád dokola :-( . V té misi jdu s little jacobem asi u nějakého přístavu do nějaké haly a tam střílíme po různých nepřátelích a pak nás honí policie s 2 hvězdičkama na začátku a když se mi je povedlo ztratit tak sem toho jacoba ještě odvezl domů a pak bylo myslím video a jak to skončilo tak se to ani nestihlo uložit a vyskočilo fatal error :-( díky moc za odpověď

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Games for Windows live

Příspěvek od GROO » stř 09. dub 2014 6:56:35

To nebude misí, nemáš moc přešponované nastavení hry? Občas se stane, že ve vypjatých scénách (honičky aut) systém neutáhne hru a spadne to. Zkus snížit nastavení hry (rozlišení, stíny, množství provozu atd.). Další důvod může být mod, nebo měněná auta. Pokud ti to zase spadne, tak za Fatal error bude něco napsané (cosi ve stylu w10m nebo tak něco) na netu to zadej do gůgla a on ti najde co je to za problém...

Odpovědět