GTA SA.. chybí textury a vždy se mi sekne gta

Máte jakýkoli problém s GTA? Ptejte se zde.
Odpovědět
Akame
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. kvě 2016 18:53:35
Kontaktovat uživatele:

GTA SA.. chybí textury a vždy se mi sekne gta

Příspěvek od Akame » pon 16. kvě 2016 18:59:15

ahoj, potřeboval bych poradit..
do gta sem dával skiny na auta, vše sem dělal podle postupu, ale když pak šel do hry a to auto si sapwnul, abych si ho prohlédl, tak se mi to hned seklo a msuel sem to vypnout.. když sem pak zapl MMGG (program na vkládání skinů) abych se koukl co to je, tak tam nic není u toho auta.. předtím sem tak skiny vkládal přeš IMGTool (nebo jak se to jmenuje), a to samí mi to udělalo s Radarem když sem si tam dal ten nový.. prosím poraďte mi.. zkoušel sem stáhnout i backup těch skinů, ale i tak to nejde.. děkuju předem za pomoc

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA SA.. chybí textury a vždy se mi sekne gta

Příspěvek od GROO » čtv 19. kvě 2016 22:29:14

Fú, to je doba, co jsem se v téhle hře hrabal, snad to nějak dám dohromady.
Jsou dvě možnosti, buď je ten model nabouraný a nefunguje ( to by se dalo vyzkoušet ve ZModeleru) a nebo jsi ho špatně vložil. S GGMM jsem neměl moc dobré zkušenosti (dost modelů, nebo textur mi vkládal špatně), tak jsem přešel na IMGtool a s tím jsem měl po problémech, Garage Manager jsem v podstatě používal jen jako náhled, jestli je model ve hře v pořádku. To, že ti GGMM neukázal žádné auto svědčí o tom, že je model špatně vložený, kdyby byly špatně vložené jen textury, byl by v GGMM model vidět, ale byl by bílý. Zkusil bych ho vložit víckrát, nebo použít IMGtool. Backup modelů mi teda GGMM nikdy nedokázal udělat funkční (tehdy, možná už to umí líp), já si zálohoval celé soubory ze hra, tj. handling.cfg, GTA3.img, player.img atd. z těch jsem si původní modely kdykoliv vytáhl. Pokud se nepovede oprava, nezbyde ti nic jiného, než reinstal hry. Bohužel...

Odpovědět