Aktuální verze GTA 5?

Fórum věnované GTA V.
Knedlo_CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 25. pro 2015 9:38:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od Knedlo_CZ » pon 28. pro 2015 19:20:21

Tak jsem zase nějakou tu hoďku hrál na open session kvůili tomu, aby jsem si odkroutil první misi od Lamara s těma lowriders kárama, jak tam proti sobě chce poštvat Vagos a Ballas a řekni Ti, že je to s těmi nejspíš dětmi fakt utrpení! Za jízdy mi vyskakujou z auta, střílej po sobě z těch aut, s kterejma jedeme na misi, samozřejmě mise vždy failed, protože se buď pozabíjej mezi sebou, nebo se nechaj sejmout od těch Vagos a Ballas a ještě ke všemu když nás to vykopne z tý mise, tak mě hned frajer co jsem ho měl na misi v autě taky killne a jednou mu to nestačí, tak mě pak ještě honí po mapě, takže se to fakt v open session moc hrát nedá, protože dej dítěti v online hře, kde se má spolupracovat zbraň a je to v háji:-) šmrdlám si to v solo session a až se mi zase obalej nervy cukrem, tak to zase zkusím dát ten community outreach:-)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od GROO » pon 28. pro 2015 22:02:25

Vítej v klubu. :lol:
Spratci jsou dobrá pakárna, kór když máš nízký level, každý si na tobě honí ego. Sežeň si dost normálních lidí s mozkem do friend listu a bude to lepší.

Knedlo_CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 25. pro 2015 9:38:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od Knedlo_CZ » čtv 31. pro 2015 20:26:31

jj, budu se muset poohlédnout po nějaké rozumné československé crew, jinak si ty mise ve více hráčích prostě nezahraji:-) již jsem koukal na social clubu po nějaké crew a ta československá crew pc hráčů by možná nebyla špatná, ale mají již 1000 členů, takže plno:-)

možná bych šel i do nějaké crew starších hráčů, protože jsem sám již staršího data výroby a chci u hry především relaxovat a né se nervovat s malejma ervínama co mi při misi vyskakujou z auta a bezhlavě střílej po všem co se hne:-)

šťastnej novej rok a štěstí na dobré hráče všem přeji:-)))

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od GROO » pát 01. led 2016 2:19:33

No, vidíš, já v žádné crew nejsem a ani nemám potřebu být. Stačí mi pár dobrých kamarádů co častěji hrajou a mám o zábavu postaráno. To že má nějaká grupa 1000 členů neznamená, že si budeš mít s kým zahrát. ;)
Poslední crew v které jsem (nedobrovolně) byl se jmenovala PIONÝR a to mi bohatě stačilo. Ale možná si založím nějakou svoji "provokativní" oneman crew, nad tím už uvažuju dlouho. :lol: :lol: :lol:

A taky všem přeju, aby ten Nový rok 2016 byl přesně takový, jaký si kdo přeje, aby byl!

Knedlo_CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 25. pro 2015 9:38:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od Knedlo_CZ » pát 01. led 2016 11:17:04

No když z mých kámošů hraje GTA jen jeden a ještě ke všemu jen singl, protože má u nich na vsi neustálé problémy s wifinou :)

ono se to časem nějak vyvrbí a můj plán je, že do toho naočkuju bratránky, tak uvidíme řekl slepej :lol:

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od GROO » pát 01. led 2016 15:11:24

K čemu ti budou bratránci, když budou na hru leví. V mém friend listu (42 lidí) znám osobně jen dva. Jeden je z rodiny a umí, druhý je kolega z práce a děsný dřevo, je levej, jako turecká šavle. Jak tady píšu každému, jestli chceš, tak si prolez tohle fórum, někde tu je 2x můj nick, pošli žádost o přátelství a já ti pomůžu do začátku. Pár lidí si za odpoledne se mnou vydělalo minimálně na luxusní apartmán...

Knedlo_CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 25. pro 2015 9:38:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od Knedlo_CZ » pát 01. led 2016 15:59:03

ok, díky ;) projdu si fórum. Už jsem četl pár tvých příspěvků o tom jak hraješ heisty s těmi co máš v přátelích, že na tom slušně vyděláváte ;)

Knedlo_CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 25. pro 2015 9:38:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od Knedlo_CZ » stř 06. led 2016 18:54:22

Ahoj, tak jsem už kámoše do GTA online našel, kolegu z práce a učíme se heisty a atd. a hned je to jiná hra než s těma jantarama:-))) Ale chtěl jsem se Tě prosím zeptat GROO jen na takovou technickou, jestli můžu a to, že jsem lvl 27, ale na rockstar social clubu se mi vůbec neodemkl ten achievment "Three-Bit Star 25". Welcome to Los Santos ano, American Dream ano, Set up po přípravě Heistu ano, ale ten Three Bit Star prostě ne a ne. Není to tak důležitý, ale vrtá mi to hlavou, čím by to mohlo být. Musím mít dohraný singl, nebo být v nějaké Crew?

Díky za odpověď a pohodové hraní:-)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od GROO » stř 06. led 2016 19:33:14

Tak teď nevím, já mám odemčený "Three-Bit Gangster", za dosažený rank 25, asi myslíš tohle (na PC), to už mám dlouhou dobu, mám tam datum 3. květen, to je příliš dlouho a ani si nepamatuju, že bych to získal (zřejmě to jen probliklo a nevěnoval jsem tomu pozornost). Já spíš plním klasické archievementy, tyhle "GTA V Accomplishments" jdou trochu mimo mne.

Knedlo_CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 25. pro 2015 9:38:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze GTA 5?

Příspěvek od Knedlo_CZ » stř 06. led 2016 20:42:17

jj, tohle jsem myslel. Jsem "už" 28 lvl a accomplishment three bit gangster za 25 lvl pořád pohaslej. Teď jsem vykostil gang attack s 15 headshotama a accomplishment clean sweap jsem dostal hned, ale three bit gangsta za 25 lvl ani omylem:-) no to je jedno, třeba se mi to tam časem někdy rozsvítí:-)))

tak díky zatím a fajn pařbu:-)

Odpovědět