GTA V cd

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
iDavisSK
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24. bře 2018 19:58:02
Kontaktovat uživatele:

GTA V cd

Příspěvek od iDavisSK » pon 02. dub 2018 23:37:17

Zdravím, je možné pomocou jedného CD vytvoriť 2 účty v GTA online?

Príp. 2 účty v GTA V singleplayer?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V cd

Příspěvek od GROO » stř 04. dub 2018 10:32:44

Nejde to. Hra je pevně spojená s tvým účtem, takže jedna hra, jeden účet.
Singleplayer jde hrát ve více lidech tak, že si vypneš autosave a ukladáte si každý hráč svoji hru do svého slotu. Jen si musíte po zapnutí hry každý nejdřív nahrát ten svůj save, pokračovat ve hře a pak zase uložit do svého slotu.

iDavisSK
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24. bře 2018 19:58:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V cd

Příspěvek od iDavisSK » ned 08. dub 2018 11:43:51

Ďakujem za odpoveď. A čo sa týka toho single playeru, nejde to urobiť tak že by bol zapnutý autosave aj v prípade viacerých savov, akurát by to ukladalo vždy do toho, ktorý som naposledy otvoril (v ktorom hrám)?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V cd

Příspěvek od GROO » ned 08. dub 2018 21:12:40

Autosave vždy zapisuje do jednoho slotu, takže by zůstala uložená jen ta poslední hra hráče, který hrál jako poslední, protože autosave ten slot stále dokola přepisuje. Vy ale potřebujete mít dvě uložené hry nezávisle na sobě, proto si musíte každý ukládat svůj postup ručně do svého slotu a při nahrávání pozice si naopak hru z toho svého slotu musíte zase nahrát. Jinak to nejde, bohužel. ;)

iDavisSK
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24. bře 2018 19:58:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V cd

Příspěvek od iDavisSK » ned 08. dub 2018 22:27:10

No tak prinajhoršom to funguje ako v GTA SA, čiže som na to zvyknutý. :)

A ešte mi napadla jedna otázka, ohľadne GTA online, ktorá mi už dlhšie vŕta hlavou. Veľmi zatiaľ nerozumiem systému serverov v ňom a ako presne fungujú, ale čo sa stane, ak si kúpim povedzme niekde nejaký dom a nabudúce sa prihlásim, ale logicky nebudem hrať na tom istom serveri presne s tými istými hráčmi a niekto z tých "nových" bude mať ten dom kúpený tiež?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V cd

Příspěvek od GROO » pon 09. dub 2018 10:31:43

Než jsem to začal hrát, tak mne to taky zajímalo, jak je to vymyšlené. A musim říct, že geniálně jednoduše.
Ať se připojíš na jakýkoliv server, tak máš svůj majetek pořád na mapě kde hraješ. U dveří do domu, nebo kanceláře kterou vlastníš se ti ukáže takový žlutý kruh světla na zemi. Do něho vstoupíš a hra se zeptá, co chceš udělat(vstoupit do bytu, do kanceláře, do garáže atd.). Dáš vstoupit a načte se ti tvůj byt nebo kancelář a tam se pohybuješ. Jiný hráč vstoupí třeba hned po tobě do toho samého kruhu a jemu se načte zase ten jeho byt nebo kancl co má koupený. Ještě dodám, pokud je už v tom domě ve svém bytě jiný hráč(a nemusí to být kamarád) tak se ti zobrazí možnost zazvonit na něj. To pak zazvoníš na zvonek a on, jestli chce, tak ti půjde otevřít a ocitneš se u něj na návštěvě. Můžeš tam pít co chceš, koukat na TV, obdivovat jeho auta v garáži, ale nejde používat jeho šatník, nebo zakládat u něj tvé Heisty a mise.
Systém serverů je dost nešťastně řešený, ale laicky řečeno, každý je v podstatě jako server a lidi na mapě se nepřipojují k jednomu "centrálnímu serveru" ale všichni se všema. Má to své výhody i nevýhody. Nevýhoda je v dost dlouhém připojování do hry, protože se musíš spojit se všemi hráči na session, výhoda je, když se stane problém s připojením, nespadne ti hra, ale prostě jen všichni zmizí a jsi najednou na mapě sám. To se dá totiž využít pro klidné obchody, nebo je to způsob, jak se zbavit nepřizpůsobivých hráčů.
Jestli s Online začínáš, je dobré oslovit rozumného, trpělivého hráče a on tě do těhle věcí určitě zasvětí. Je tam hromada věcí, které je dobé vědět do začátku ale běžně se to nikde nedozvíš.

iDavisSK
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24. bře 2018 19:58:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V cd

Příspěvek od iDavisSK » čtv 12. dub 2018 17:07:09

Vďaka za detailnú odpoveď. Máš pravdu, vymysleli to naozaj jednoducho, ale vôbec mi takáto možnosť nenapadla. :D

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V cd

Příspěvek od Mannoroth » pát 01. kvě 2020 12:57:15

Ano, ale San Andreas je lepší a to hlavně díky modifikaci Things To Do In San Andreas, která vrací věci z betaverze a taky přidává něco navíc, co prodlužuje herní dobu. Pokud jseš šikovnej, tak San Andreas dohraješ na 100 % tak za 25 až 30 hodin. A díky této modifikaci se herní doba prodloužila na dvojnásobek a trvalo mi 59 hodin, než jsem všechno dokončil a každou novou možnost si vyzkoušel. Fakt bomba. ;)

Odpovědět