Jak získám zpět své auto.

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
Hloza
Level 2
Level 2
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. dub 2015 12:41:15
Kontaktovat uživatele:

Jak získám zpět své auto.

Příspěvek od Hloza » sob 26. zář 2015 13:40:38

Hezký den všem, rád bych Vás zeptal, kde se nahází mé auto po zabití/zničení auta. Někde jsem se dočetl, že je na policii a za 250 babek mi ho vrátí. Když tam ale dorazím, garáže se sice otevřou, ale auto nikde. Jen mi to napíše " Perform the most near misses with other vehicles in a land vehicle without crashing". Kde a jak ale nevím.
Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak získám zpět své auto.

Příspěvek od GROO » sob 26. zář 2015 17:04:40

Asi se jedná o online, že.
Pokud jsi o auto přišel tak, že tě policie, nebo vojáci zabili, nebo zatknuli, tak je na policii, nebo u odtahovky na dvoře (v singlu tam jezdíš pro Tanyu), přijedeš k vratům, nahoře se objeví že máš zaplatit 250$ a auto si vyzvedneš.
Druhá možnost je, když ti auto zničí jiný hráč, nebo ho utopíš, případně ho odbouchneš. To zavoláš mobilem na Mors Mutual Insurance , tam ti dají na výběr které auto chceš opravit. Na mapě se objeví bílá ikona tvého auta. Tak si pro něj zajedeš, nebo chvilku počkáš (cca 30s) a zmáčkneš během hry M a tam je možnost přivolat si své osobní auto, klikneš a mělo by se ti objevit nedaleko tebe.
Pokud ani jedno nefunguje, je možné že tvé auto nemá Tracer a pak je reálná šance, že jsi o něj mohl přijít navždy...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak získám zpět své auto.

Příspěvek od GROO » sob 26. zář 2015 17:09:17

Ovšem "Perform the most near misses with other vehicles in a land vehicle without crashing" mi píše hra, při freemode challenge, kdy mám jet a minout co nejvíc aut bez nehody, což je jedna z nových výzev, tak nevím. Píše to ve fialovém okně... ;)

Hloza
Level 2
Level 2
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. dub 2015 12:41:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak získám zpět své auto.

Příspěvek od Hloza » sob 26. zář 2015 17:43:26

Aha, tak to je možné. Že zrovna když jsem stál u vrat, tak se ta výzva zobrazila a já myslel, že to patří k mému autu. Jdu zkusit tvé rady výše. Mimochodem, přidal jsem si tě do přátel, doufám že nebyl příliš troufalý :-). Sem tam bych rád od tebe něco okoukal.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak získám zpět své auto.

Příspěvek od GROO » sob 26. zář 2015 17:56:35

V pohodě, právě to zapínám... :lol:

Odpovědět