Safe mode or RETRY

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
petrsvo6
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. kvě 2015 10:19:02
Kontaktovat uživatele:

Safe mode or RETRY

Příspěvek od petrsvo6 » úte 05. kvě 2015 10:44:08

Ahoj kamarádi,
před 3 týdny jsem si koupil 5ku a ještě jsem si ji nezahrál. :-( při spuštění hry se přihlásim do SC a následně se mi ukáže okno SAFE MODE or RETRY. At kliknu na cokoliv hra se stejně nespustí. V PC mám nainstalovány všechny poslední ovladače na grafiku i hru. Jediné co pomůže je, že ve správci zařízení zakážu jednu grafických karet a hra se mi spustí ovšem je to díky odpojené grafice absolutně nehratelné. Pokud ze hry vyskočím a ve správci ji zase povolím hra vyhodí nějaký error a jsem tam kde jsem byl předtím po spuštění zase SAFE MODE nebo RETRY. Pokud budete mít jakoukoliv radu nebo nápad budu moc rád. Díky moc
P.S. pokud by to mělo nějaký vliv tak se jedná o krabicovou verzi z XZONE

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Safe mode or RETRY

Příspěvek od GROO » úte 05. kvě 2015 12:56:56

To je známý bug, někde jsem četl, že lidi zakážou tu grafiku, spustí hru a než najede hra, tak tu grafiku zase povolí a hra najede v pohodě. Podrobnosti si nepamatuju, jen vím, že to takhle dělali, ale mezi námi, já myslel, že to už fixli.

petrsvo6
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. kvě 2015 10:19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Safe mode or RETRY

Příspěvek od petrsvo6 » úte 05. kvě 2015 13:06:24

To už jsem právě popisoval, jakmile je grafika zakázaná tak po spuštění hry at ji zapnu kdykoli hra hned vyhodí hlášku a spadne. :-(

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Safe mode or RETRY

Příspěvek od GROO » úte 05. kvě 2015 13:43:45

No oni tam psali, že se musí povolit hned jak začne najíždět hra (zřejmě jak v ůvodu naskakují ty hvězdy hledanosti), při najeté hře to prý už nefunguje...

jepta
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: ned 19. dub 2015 22:07:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Safe mode or RETRY

Příspěvek od jepta » stř 06. kvě 2015 18:50:44

já mám bohužel pořád stejný problém,,, marně čekám na fix od rockstaru aby to jelo i na noťasu se dvěma graf. kartami,,, no zatím nic,,, zkoušel jsem pár postupů jak to obejít, ale žádný se mi nepovedl

Khukri
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. kvě 2015 0:13:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Safe mode or RETRY

Příspěvek od Khukri » čtv 07. kvě 2015 0:52:10

Ahojte,
v NTB mam dve grafiky: Intel HD 4000 pro nenarocnou praci a AMD 8600/8700 ktera se spousti pri vetsi zatezi, normalne tomu tak je, ale v pripade GTA 5 se tak nestane, pravdepodobne proto, ze se do hry nemuzu vubec dostat :D
OK dost bylo srandy ted vazne ... Kdyz mam v AMD CCC nastaveno GTA 5 na vykon nestane se nic, ovsem kdyz prepnu na rezim uspora energie muzu si vychutnat alespon to petihvezdickove intro.
Kdyz ve spravci zarizeni zakazu grafiku od AMD hra normalne nabehne, dokonce s automatickym spustenim STORY MODU bohuzel pro nedostatecnou kapacitu graficke pameti neni koukatelne ani uvodni video ze hry. Ovsem v pripade zakazani Intelacke grafiky to uz je panecku jine kafe, hra stabilne drzi v menu, dokonce si muzu zvolit ON-LINE MODE, ktery jsem z obav rychleho zklamani, jako po instalaci hry, zatim nemel odvahu zkusit i kdyz se jednalo o WINDOWED SCREEN :o
STAY SAFE GUYS

Odpovědět