První dojmy

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
Uživatelský avatar
homeles8
Level 5
Level 5
Příspěvky: 46
Registrován: úte 17. zář 2013 14:52:34
Kontaktovat uživatele:

První dojmy

Příspěvek od homeles8 » stř 15. dub 2015 15:36:12

Tak jak se vám hra líbí? U mě až překonala očakávání, je to fakt pecka, je to propracovaný. A optimaizovaný je to fatk dobře, jede mi to krásně a vypadá to fakt hezky!

Uživatelský avatar
homeles8
Level 5
Level 5
Příspěvky: 46
Registrován: úte 17. zář 2013 14:52:34
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od homeles8 » stř 15. dub 2015 15:55:19

Abych to trochu rozved :mrgreen: :

Vprvní řadě se mi líbí ta přímočarost všeho. Třeba když jdu na misi, tak se nespustí cut scéna střihem, ale prostě vyjde chlápek zpoza rohu a začínají spolu kecat ještě jako by ve hře a plynule to přejde do animace. Vůbec jak reagujou postavy, vzájemně mezi sebou, nebo i na vaší postavu. Město je opravdu krásný a živý, tenhle pocit živosti mám ještě lepší, než u GTA IV. Mise se mi líbí, zatim jenom pár, teď jsem udělal misi ''Chop'' a ta mě bavila fakt hodně :lol: A ještě ty potulný kočičky atd, no prostě paráda. Klucí z R* si s tim náramně pohráli. Nemá to chybu.

Uživatelský avatar
homeles8
Level 5
Level 5
Příspěvky: 46
Registrován: úte 17. zář 2013 14:52:34
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od homeles8 » stř 15. dub 2015 15:56:36

(proč nejdou editovat komenty? :-( )

vlastně akorát ovládání aut mě trochu zklamalo, po GTA IV, ale trochu jsem to čekal a až si zvykmnu, tak to buda taky už jedno, ale trochu mě to zamrzelo, no.

Uživatelský avatar
Rainmaker
Level 11
Level 11
Příspěvky: 107
Registrován: úte 17. zář 2013 14:51:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od Rainmaker » stř 15. dub 2015 19:05:56

A co je špatně s ovládáním aut? Já myslel že IV byla tragédie a tohle je OK.

A jaký máš nakonec PC?
I have generously decided to allow you to speak to me - Garfield
Obrázek

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od GROO » stř 15. dub 2015 19:42:05

Tak já jsem odjel jen tři mise a šel se flákat. Město je parádní, ale když jsem vyjel do přírody, tak jsem fakt zíral, je to bombastická paráda, třeba západ slunce je fascinující. Konzolovky jsem si téměř nechal ujít (až na pár videí) takže nemůžu přímo srovnat, ale je to nářez. Chování aut je přesně podle mého gusta, v GTA IV jsem si na jízdní model musel zvyknout, ale tady mi hrozně sedí, sednul jsem do káry a měl jí cca po 100metrech pod kontrolou, motorky to samé. Rozbitnost je menší, než v GTA IV, což je jedině dobře, dá se blbnout aniž by se člověk bál o auto, ale po "troše úsilí" zbyde jen kus šrotu. Letadla a lodi jsem zatím nezkusil, ta mne teprve čekají. V přírodě je všude tráva, kytky atd. docela i dost zvířat, potkal jsem smečku asi 6ti běžících kojotů, ale jsou nějací divní, na jednom jsem přistál autem a chudák to nerozchodil. :lol: :lol: :twisted:

Uživatelský avatar
homeles8
Level 5
Level 5
Příspěvky: 46
Registrován: úte 17. zář 2013 14:52:34
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od homeles8 » stř 15. dub 2015 21:01:03

ok, ok, asi jsem divnej, když se mi líbilo ovládání z GTA 4 :D

PC mám: AMD Phenom II X4 840, nVidia GeForce GTX 750 2GB, 8GB RAM DDR3. Textury mám střední, zbytek medium a vejš. Trávu mám na ultra. A dohlednost i hustotu mám maximální. A jede mi to plynule, pořád. Nevim kolik fps.

jinak do přírody jsem ještě ani nezajel.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od GROO » stř 15. dub 2015 22:57:44

homeles8 píše:jinak do přírody jsem ještě ani nezajel.

Tak si zajeď, příroda je fakt nářez. Dneska jsem zkusil online. Dost dlouhý loadingy, 20-30sekund. Prdlo mne to na mapu asi s 20ti lidmi. Absolvoval jsem závod, dovážku drog a team deathmatch. docela dobrý. pak mi to odemklo aktivity na mapě, tam toho je snad milion. Takže za mne osobně, až na ten loading super, ale snad se to časem zrychlí...

Odpovědět