GTA V - Preorder

Fórum věnované GTA V.
Zamčeno
Tituss
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22. zář 2014 16:53:14
Kontaktovat uživatele:

GTA V - Preorder

Příspěvek od Tituss » pon 22. zář 2014 17:00:36

Ahojte mam na vas otazku ohladne predobjednavky.
Oplati sa to predobjednat uz teraz?

Bude mat predobjednavka nejake vyhody oproti tym ktory hru kupia neskor?

Doteraz som nenarazil na nejaku lepsiu verziu hry, nieco ako collector edicia a tak a nerad by som kupoval hru 2x kvoli nejakym giftom a predmetmi k tymto kolekciam.

Cital som tu na webe ze ty co su hru kupia teraz dostanu v MP navyse peniaze ale to info som nikde nenasiel potvrdene

Dalsia vec coho sa obavam ze ja si teraz predobjednam hru a na vianoce alebo neskorsie budu shopy ponukat veci tipy "predobjednajte si hru teraz a dame vam k tomu toto, toto, toto"

Mam teda dilemu ci predobjednat teraz alebo radsej pockat do Vianoc alebo najlepsie na tyzden pred vydanim hry alebo tak nejako. Ako teraz a cakat 4mesiace a co ked naaaahodou z nejakych dovodov hru prelozia o mesiac, dve neskor :D

Este som si nikdy nic nepredobjednaval dopredu no obavam sa ze hru bude potom tazko zohnat prve dni, alebo mozno aj 2 tyzdne myslim si ze urcite bude vela preorderov a tisicky ludi hru bude chcet kupit :D Napriklad pri Diablo 3 bol taky problem ze sa pomaly mesiac nedal normalne kupit :p ake su vase skusenosti? a co si myslite o GTA V? Kupit teraz? alebo pockat? alebo nepredkupit vobec a hra bude dostupna aj tak bez nejakych vyhod a bonusov?

Mate uz predobjednanu hru? z akeho shopu? Za mna hovorim ze chcem urcite krabicovu verziu cize nemam na mysli elektronicke licencie formou CDklucov a pod.

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V - Preorder

Příspěvek od Chesse_cz » pon 22. zář 2014 20:58:11

mam předobjednáno pro PS4, teoreticky by každá předobjednávka měla mít 1 milion herní měny do hry (500 do singlu a 500 do MP), ale potvrzený je to zatím jen u Gameleader.cz nebo tak nějak.

Tipuji, že ty to budeš brát na PC, když tu píšeš o vánocích cosi, však do ledna nebo kdy to vychází na PC máš času dost a předobjednat to můžeš do tý doby kde chceš, měli by mít zásobu dostatečnou, pokud to ovšem nebude nějaká limitovaná edice nebo s nějakou kravinkou zdarma, ty jsou většinou počtově omezené...

Tituss
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22. zář 2014 16:53:14
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V - Preorder

Příspěvek od Tituss » úte 23. zář 2014 0:25:54

JJ jednoznacne na PC konzoly ma moc neberu...
tak viem ze xzone napriklad k tomu pridava salku zdarma, ale tak ich hra je o 250kc drahsia ako napriklad v progamingu takze ta cena sa odrazi na salke "zdarma"
Moc na krabicove verzie nejsom, asi 95% hier mam na steame (cca 60) za 5rokov
Ale toto proste chcem mat :D v nabliskaje super pekne krabicovej verzii nech na to kazdy den pozeram :D proste hra do ktorej by som love vrazil...cisto teoreticky keby nejaka collectorka bola za 60-80e berem ju ale nechcem teraz kupovat dopredu za 30eur a o mesiac na to vyde takto collectorska :D no ale asi teda pockam, laka ma to strasne kupit teraz ale aj tak by som si nemohol tak ci tak by som to mal az na novy rok :D tak ja asi pockam do tych vianoc, alebo po vianociach a uvidim co z toho bude...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V - Preorder

Příspěvek od GROO » ned 28. zář 2014 15:16:02

To Tituss: Aby jsi v tom měl jasno, předobjednávka neznamená nákup. Pokud si hru předobjednáš, je to jako by jsi si ji zamluvil, že si ji budeš chtít koupit. Až to bude aktuální, firma u které máš hru zamluvenou tě kontaktuje a bude chtít tvou předobjednávku potvrdit. Pokud to uděláš, firma ti při vydání hru pošle, pokud ne, firma objednávku zruší. Platba proběhne podle tebou zvoleného způsobu, třeba na dobírku. Já osobně mám předobjednávku na hru už od cca července a nic jsem neplatil. Uvažuji, že bych si vzal kolektorku, pokud nějakou oznámí.

Tituss
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22. zář 2014 16:53:14
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V - Preorder

Příspěvek od Tituss » pát 03. říj 2014 16:13:01

jaj taaak :D ja som doteraz nijaky preorder nekupoval...ja som bol v tom ze to znamena zavaznu objednavku ktora sa plati ihned :p no tak tam asi neni co riesit...ja si ten preoder vybavim a keby nieco tak to zrusim alebo nekupim a kupim potom vetcsi balik...zakladna verzia zo zaciatku stoji cca tych 40e (1000kc) uvidim co bude do januara (leden) nove. Uz byvam zopar dni v Prahe nemam moc prehlad, kde by ste mi odporucili predobjednat tuto hru?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V - Preorder

Příspěvek od GROO » sob 04. říj 2014 12:44:19

Jo, tak to je různý, projdi si e-shopy a uvidíš, někdo nenabízí nic, někdo prsten k předobjednávce, jiný snad hrnek, projdi si to na netu a uvidíš. Nechci psát konkrétní shopy, nerad bych, aby to někdo bral jako reklamu... ;)
Jinak co jsem četl, tak některé obchody v Praze často nabízí dovoz kurýrní službou, takže ti "týpek na bajku" doveze hru do hodiny přímo domu. Samozřejmě v rámci Prahy. :lol:
...a já osobně preferuji platbu při předání (na dobírku), takže chlápek mi vrazí do ruky balíček s hrou a potvrzení o předání, ten podepíšu, dám mu peníze a je hotovo...

Zamčeno