Šance aby k nám prorazil GTA Liberty City Stories

Fórum věnované všem ostatním GTA.
Odpovědět
MartyQ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. čer 2014 19:38:36
Kontaktovat uživatele:

Šance aby k nám prorazil GTA Liberty City Stories

Příspěvek od MartyQ » ned 22. čer 2014 19:53:32

Zdravím, Prosím čtěte toto pozorně Jedná se o toto: Možná právě i Vy chcete aby bylo GTA Liberty City Stories Pro PC i v České Republice a slovensku a teď mě napadlo jeden velký trik čím se nám může povéct aby se k nám dostalo právě tzv. GTA - LCS Takže Prosím někoho kdo je schopný napsat žádost o to co Chci nejen já ale i spoustu Český a Slovenský fanoušků série Grand Theft Auto a to co potřebuji je napsat návrh (žádost) říkejte si tomu jak chcete já to budu zmiňovat jako žádost na tuto adresu: http://gtaforums.com/forum/125-gta-liberty-city-stories/
ale musí to být Spisovně a přesně téměř bez chyby a srozumitelně do Angličtiny což asi tady dokáže zřejmě pouze nějaký chytrý člověk nebo Administrátor
Snad to bude a povede se to :) přál bych si to já ale určitě nejen já ale aspoň dalších 100 000 lidí v české republice a ve slovensku aspoň 50 000 lidí protože PC je nejhranější platforma a je to i pro ty kteří mají třeba PC ale nemají dostatek peněz na PS2 nebo PSP dělám to pro spoustu lidí takže snad by do toho někdo šel :)

Odpovědět