Gta online ban

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Kmeta11
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08. led 2017 11:50:39
Kontaktovat uživatele:

Gta online ban

Příspěvek od Kmeta11 » ned 08. led 2017 12:01:23

Dobrej můžete mi prosim nekdo poradit dneska jsem začal hrat na PC GTAV a hraju on-line vsechno a najednou jedu závod a da mi to ban a pise to "you have been suspended from GTA online 2/7/2017. In addition, your GTA online character(s) will be reset

Uživatelský avatar
OldCar
Level 2
Level 2
Příspěvky: 13
Registrován: stř 12. říj 2016 8:00:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta online ban

Příspěvek od OldCar » ned 08. led 2017 14:12:27

Je to zcela proste. Mas 30 denni ban. Zahrat si online budes opet moct, az 7. unora. Ovsem s nulovym RP a vynulovanym bankovnim uctem a smazanym veskerym majetkem. Cili, zacinas uplne od znova a od nuly. Pristi ban uz bude posledni a definitivni.

Kmeta11
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08. led 2017 11:50:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta online ban

Příspěvek od Kmeta11 » ned 08. led 2017 15:19:27

Dobre a můžeš mi rict za co jsem to dostal dneska rano jsem to začínal hrát tak v 8 rano on-line a tak o pul 12 me tam vyskočilo ze mam ban a přitom jsem nic neudelal zadny cheaty hacky nic tak me zajímá za co jsem to dostal diky :)
Jde mi jenom o to za co jsem to dostal abych to priste kdyztak neudelal alw kdyz nevim za co to dostanu a udelam to priste tak uz si on-line nezahraju nikdy o to mi jde :)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta online ban

Příspěvek od GROO » ned 08. led 2017 20:36:24

Tak to je různý za co to mohlo být, nedostal jsi třeba od někoho peníze? Nebyl jsi dlouho na session s cheaterem? Nezapomněl jsi si před zapnutím GTAOnline vypnout češtinu? Slyšel jsem, že lidi dostali ban i za jakýsi program, co hlídá vytížení RAM a CPU. Zkus jim napsat, ale dost pochybuju, že ti odpoví, mají v pravidlech, že ban je neodvolatelný a neodiskutovatelný.

Kmeta11
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08. led 2017 11:50:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta online ban

Příspěvek od Kmeta11 » ned 08. led 2017 21:10:34

Hele to nevim jezdil jsem závody stunt jenom abych si videl protoze jak jsem tady psal tak jsem to začal hrat dneska a mel jsem lvl 11 teprv prachy jsem od nikoho nedostal urcite .. Cheatere nevim to nepoznám kdo je cheater a jak myslis tu češtinu však v gta neni ne ?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta online ban

Příspěvek od GROO » pon 09. led 2017 10:34:21

Tak čeština do GTAV je, ale amatérská a proto může být zdrojem problémů, protože nahrazuje jiný jazyk, což R* bere jako zásah do souborů hry a trestá ho. Proto se používá jen pro SP.
Cheatera lze poznat různě, je sousta indícií, ale asi nejčastější jsou poházená letadla a jiné předměty po celé mapě včetně interiérů, případně tzv. Money drop, což je padání peněz z nebe v pytlích, nebo kufřících. Za Money drop je ban téměř jistý, většinou to odnese ten obdarovaný, cheater si většinou umí dát pozor.
Taky lze dostat ban za různé trainery a jiné mody, třeba i za vyměněná auta, nebo za úpravu jejich vlastností, kamarád dostal ban za program na točení filmů pomocí úpravy animací NPC postav.
No a nakonec, proslýchá se, že se dá chytit ban i za software, který nemá s hrou nic společného a běží někde v pozadí.
Napadlo mne, jestli jsi v závodech neměl cheatera co používal teleport, aby vyhrával a ty jsi do toho nešťastně spadl...

Uživatelský avatar
K3nil
Level 9
Level 9
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 02. říj 2014 17:08:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta online ban

Příspěvek od K3nil » úte 10. led 2017 20:18:21

Je to tak jak píše GROO.De o to že Rockstar má přístup do složky kde máš hru nainstalovanou,tim pádem kontrolujou změny v souborech atd.Kromě toho sem taky zaslech,na pár diskuzích že bannujou i za program na kontrolu CPU a grafiky.Bohužel odvolání neni :-( .Firma pod kterou spadá Rockstar,je hamižná korporace.Neni jiná možnost než počkat až zákaz vyprší.Nakonec pár tipů,z vlastní zkušenosti.K tobě do bytu se na pozvání nikdo dostat nemůže pokud se tak stane,je to špatně.Když při heistu během cesty náhle spadneš do prázdna je to špatně.Herní peníze nepadaj z nebe,jen v případě že si nikdo s modem vyhlídl hráče v publiku kterýho chce obtěžkat(jedna z možností modu)V takovím případě okamžitě odejít do jiné session.Stačí si prostě všímat určitých maličkostí,třeba když do hráče vystříliš celej zásobník a on nezemře.V několika z těchto případů dostane bann pouze moder.Ovšem nikdo nemůže říct,že je to definityvní.Antycheat je pouze software nastavený na kontrolu herních statistik a částek vydělaných peněz.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta online ban

Příspěvek od GROO » stř 11. led 2017 7:29:04

To je fakt, například včera jsem se připojil do online public session a na stole mi parkoval Ruinner 2000. Neklamná známka toho, že na sessionu je nějaký šmejd. Naštěstí do těhle session chodím jen na pár vteřin, abych si mohl založit vlastní public, kde jsem sám s přáteli a máme klid na hraní.
Pro jistotu hned odpovím, kdyby někoho napadla otázka: Jak to myslí, abych mohl založit vlastní public?
Vlastní public zakládám proto, že jen tam lze v klidu vydělávat v CEO a MC, bez otravných randomů kteří nemají nic lepšího na práci, než obtěžovat slušným hráčům život.
Založit ho je (pokud člověk ví jak na to) strašně jednoduché. Prostě v public session vyndám z kompa kabel s netem, odpočítám 5-6 sekund a zastrčím konektor zpátky. Po pár vteřinách mi na levé straně obrazovky vyskočí pruh jmen, že všichni leavnuli. A mám vlastní public, do kterého pozvu kamarády a v klidu hrajeme. Samozřejmě je to public, takže ke mne může kdokoliv, i randomové. Ty ale řešíme formou kicku (pro jistotu, kdo to nezná, kope se tak, že se dá pauza, klikne na Online, na Players a tam na vybraného hráče a pak na kick) Jenže kopat se dá jen po určité době, tak se může časem stát, že se session zaplní hromadou randomů. Tak se nedá nic dělat, znovu vytáhnu kabel a jsem zase sám, pozvu kamarády a jedeme dál, ale to je jen občas...
Dobu jak dlouho mít vytažený kabel chce vychytat, když je krátká, nikdo neleavne, když je dlouhá, naskočí hláška o ztrátě spojení a hra skočí do singlu. Pokud je moooc dlouhá, hra spadne do offline režimu, pak stačí přes home kliknout na zubaté kolečko a obnovit připojení.
Snad to někomu pomůže zbavit se obtížných random hráčů a v klidu si užívat hraní GTA...
---
Ještě doplním, kdo jede přes Wifi, má asi problém, zřejmě to funguje i tam, ale protože se bude muset vypnout a zapnout Wifi někde v menu počítače, nebo tlačítkem na routeru, bude problém odhadnout na jak dlouho Wifinu vypnout.
Naposledy upravil(a) Vojta dne ned 21. led 2018 13:34:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno - doublepost

Odpovědět