NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
fallyofficial
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. dub 2016 2:36:39
Kontaktovat uživatele:

NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Příspěvek od fallyofficial » čtv 21. dub 2016 2:39:06

Ahoj, možná to už tady zaznělo, ale jsem přihlašený na socialu, mám tam normál učet, vše v pc přihlášeno, ale když zapnu GTA V Online hodí mě to do singlu. Setkal se s tím někdo? A jak jste to v případě vyřešily? Díky moc

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Příspěvek od hanszch » čtv 21. dub 2016 10:42:56

Jo to je bohuzel normalni,ja uz to resim od vydani na PC a zrejme to nikdy nevyresim. Nejsi sam,je nas statisice. Rika se tomu emptylobbyshitfromR*. Ja do onlinu chodim nasledovne: zapnu to,po loadingu si kliknu a az ze storymodu se pripojuju na online. Po nejakem case,cca 20minut najednou nad mapou zacne vypisovat,ze vsichni ze serveru odesli, ...left...left...left...ale ne,nikdo ze serveru neodesel. Jen me to sakra koplo do prazdne session,pripadne do story modu...heist ani nic podobneho si kvuli tomuhle R* shitu zahrat nemuzu ptz me to hned vykopne. Uz jsem tomu venoval desitky hodin. 2x jsem zmenil poskytovatele internetu, mel jsem statickou i dynamickou IP,povolil jsem porty a atd,pc mam vykonove ze bych ty GTA 5 mohl hrat dve najednou. Psal jsem ticket R* bez odpovedi. V PC nemam zadny program na ovlivnovani traficu do site...internet mam 30/20Mb/s. Uz jsem to vzdal. R* vsem na sve oficialni strance tvrdi,ze lide maji spatne pripojeni/spatne nastavene routery,ze meji slabe pocitace atd...zajimave,ze u jinych online her to sakra takhle kurevsky neblbne. O tom,ze v te hre nema vas rank ani vydelane penize zadny vyznam ani nemluvim. Hraji to od vydani na PC a mam rank 190 vydelal jsem si legalne 26M gtadolacu. A kcemu? Ktomu aby me nasral nejaky trapny looser co si stahl hacky a udelal si rank 8k a nahazel si na ucet miliardy dolacu...je to nejvice zkurvena hra kterou jsem si kdy koupil...a lituji onech 600hodin ktere jsem u toho ztratil. Nedelejte stejnou chybu jako ja. A tech 100hodin kdy me to nekopalo.ze serveru a hral s prateli sice byla sranda,ale nestalo to za to...at se dari

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Příspěvek od GROO » čtv 21. dub 2016 12:36:38

No, nic ve zlém, já mám 8Mb od Outů (fyzicky cca 6-6,5Mb) a problém s kopáním ze session téměř neznám (kopne mne to tak cca 1-2x týdně, což je cca 10-20 hodin hraní).
Pokud vás to kope, váš problém, že lezete do public sessions plné stupidních dětí s nascriptovanými hrami, které přetěžují připojení.
hanszch píše:...heist ani nic podobneho si kvuli tomuhle R* shitu zahrat nemuzu ptz me to hned vykopne.

Tak to je úplná blbost. Mám odehraných cca 350-400 kompletních Heistů i se setupy, včetně v jednom zátahu (cca 7,5h v kuse) odjetého Criminal Mastermind Challenge a spočítám na prstech dvou rukou, kolikrát mne to z Heistu vykoplo. Heisty jsou prostě stabilní, což se o random hráčích říct nedá, některé třeba děsně baví leavnout hru těsně před koncem mise.
Paradoxně to častěji kope lidi se silnějším připojením (kabelovka) my s pomalým připojením většinou na session zůstaneme a čekáme, až se připojí zpátky.
fallyofficial píše:...ale když zapnu GTA V Online hodí mě to do singlu.
Jako ti to spadne opravdu do singlu (Trevor, Michael a Franklin), nebo jsi v online, ale v session sám? Je taková známá pomůcka (vypadá jako blbost, ale fakt pomáhá), při připojování do online zkus shodit hru na lištu a zase zpátky (alt + tab), klidně i několikrát za sebou, cca po 5ti sekundách. Jaké máš připojení? Wifi, nebo kabel? Ať je Wifi sebesilnější, často je příčinou problémů, kabel je prostě kabel, takže jestli jedeš na Wifinu, zkus se připojit kabelem. Pokud máš i tak problém dostat se do online na session kde jsou lidi, zkus v singlu dát pauzu, klikni na ONLINE, pak jít do online a zvol invite only session, nebo friend session a zkus pozvat kamarády k sobě. Případně, otevři ve hře SC (na PC je to tl. Home) a vedle jmen tvých friendů je malá šipka, klikni na ni a zvol připojit se ke hře (join game), mělo by tě to připojit ke kamarádovi.

fallyofficial
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. dub 2016 2:36:39
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Příspěvek od fallyofficial » čtv 21. dub 2016 23:51:14

GROO píše:Jako ti to spadne opravdu do singlu (Trevor, Michael a Franklin), nebo jsi v online, ale v session sám? Je taková známá pomůcka (vypadá jako blbost.....


No takhle když zapnu Social, nebo GTA přes GTAVLauncher.exe hodí mě to normál do přihlašování, tam se přihlásim, provtně mi bylo řečeno že zaškrtnutím "Remember Me" padne hra automaticky do Offline, ale když to nezaškrtnu, přihlásí mě to ale ve hře když zmáčknu Home, napíše mi to že nejsem přihlášený v GTA Social... při prvním způsobu sem se do hry dostal a ani přes ESC dostáním do menu jsem se nemohl přihlásit, stále mi to psalo že nejsem přihlášený v socialu, ale přitom mi nahoře v rohu muj nick je jako připojený...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Příspěvek od GROO » pát 22. dub 2016 7:17:11

Aha, já mám normálně zaškrtnuté, abych byl přihlášený stále, takže spustím hru, problikne okno se skládaným obrázkem GTA, pak najede intro s policejní houkačkou a pak mám menu hry. Žádné přihlašování se nekoná, je to pohodlnější, než to tam při každém spuštění datlovat. A ten R*SC ve hře není spojený s hrou. Už se mi stalo, že jsem před velkým updatem měl servery nedostupné a přes Home jsem si s kamarády dopisoval. Takže to, že máš ve hře pod Home SC, neznamená, že máš hru online. Nastav si být přihlášen napořád.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Příspěvek od GROO » pát 22. dub 2016 7:24:55

fallyofficial píše: ...provtně mi bylo řečeno že zaškrtnutím "Remember Me" padne hra automaticky do Offline...

Tak to je nedmysl, naopak, když zatrhneš "Remember me", tak tě hra po spuštění automaticky přihlašuje do SC a hra je v online režimu připravená tě pustit do GTA Online.

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Příspěvek od hanszch » pát 22. dub 2016 9:42:47

Pro GROO, pisu z mobilu tak se tu nebudu mrdlikat s nejakymi citacemi...
Kdyz jste takovy master,tak mi povez co mam delat. Vlezu do gta,dam si story mod,dam si friends session,kamarad se na me pripoji a do 10minut nas to rozdeli. Mame nove routery a kabelove spojeni o sile 30/20Mbit/s. Mame povolene vsechny mozne porty co R* doporucuje otevrit. Nemame firewall nemame antivir. Mame poradne herni stroje dohromady za 80k. Dokonce jsme si objednali technika od naseho ISP aby nam to vse nastavil. Velice Vam zavidim,ze se Vam nestava to co nam. To same se stane pokud vlezu do nejakeho heistu. Verte,resil jsem to uz desitky hodin a uz na to kaslu. Neni to pripojenim, neni to portforwardingem, neni to firewallem, neni to antivirem, neni to nicim co uz bych mohl sakra ovlivnit. ZADNA jina online hra mi podobne problemy nikdy nedelala. A nejsem sam. Na oficialni podpore u R* to resi tisice lidi. Vetsina to nikdy nevyresi ptz ani nemohou. R* jen kasiruje a na lidi sere. Ale co se divim v dnesnim svete...pokud presto vsechno mate nejaky ultimatni tip co se stim da delat,sem snim,poslu vam litr. At se dari.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE GTA V ONLINE

Příspěvek od GROO » ned 24. dub 2016 15:31:20

hanszch píše:Kdyz jste takovy master,tak mi povez co mam delat.

Ale já žádný master nejsem, jen jsem tu ochotný přispět radou lidem co mají problémy s hrou, která mne baví. Mám pocit, že jinak by tohle fórum šlo dávno do kopru. ;)

hanszch píše:Pro GROO, pisu z mobilu tak se tu nebudu mrdlikat s nejakymi citacemi...

Já taky z 95% píšu na mobilu, ale jinak to neumím, třeba v GTA Online chatu mám problém s diakritikou, ten jejich chat ji neumí, takže píšu často bláboly. :lol:
K tomu připojení, evidentně máte oba nějaký technický problém, ale nevěřím, že je to jen hrou, spíš té hře něco vadí, víc než jiným hrám. Já mám obyčejné ADSL 8Mb, od outůčka, standartně dodávaný router Zyxel, nikdy jsem žádné porty nepovoloval, firewall a antivir mám ve standartním režimu tak jak jsou po instalaci windousů. Přesto nemám téměř žádný problém ohledně připojení, opravdu mne to kope minimálně. Co jsem slyšel, tak nejvíc problémů má právě připojení přes kabelovku, zkusil bych, pokud máš možnost, vzít kompa k někomu s jiným připojením (třeba zrovna s tím ADSL) a zkusit, jestli to bude padat taky.
hanszch píše:Dokonce jsme si objednali technika od naseho ISP aby nam to vse nastavil.

To jsou taky šmejdi (teda, většina, abych nekřivdil), lidi je nezajímají, pokud jim někdo zavolá na technickou podporu, je jim ukradený a předloží mu univerzální odpověď, něco ve stylu :"Na vašem zařízení byl detekován problém, restartujte router, pokud problém přetrvává, kontaktujte naši technickou podporu."
Je to blábol, který nic neřeší, pouze lidem zavírá hubu. Technici taky nic nevyřeší, kolikrát vědí po technické stránce míň, než kdejaký nadšenec, prostě jen zkontrolují standartní protokol a konec.

Možná je to blbost, ale zeptám se, nepoužíváte někdo z vás v kompu nějaký program pro nahrávání toho, co hrajete? Vím z jiných diskusí, že některé programy si konkrétně s GTA Online občas nerozumí a shazují ho (prý třeba Bandicam). Taky bych zkusil povypínat různý Skajpy, Fejsbůky a jiný blbosti, jeden nikdy neví, co to v pozadí dělá... :lol:
Jo a taky bych zkusil reinstalovat R*SC launcher, jistota je jistota...

Odpovědět