Mise od Rona

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Knedlo_CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 25. pro 2015 9:38:37
Kontaktovat uživatele:

Mise od Rona

Příspěvek od Knedlo_CZ » ned 31. led 2016 8:44:59

Ahoj všem,

chtěl jsem se prosím vás zeptat, jak získat mise od Rona. Jsem "již" lvl 48, byl jsem kdysi dávno u Trevora v karavanu a když jsem vyšel ven, tak si za boha nevzpomenu, jestli mi Ron poslal sms na misi a já se na ní vykašlal a nebo zda mi nepřišla vůbec, ale spíš si myslím, že mi nepřišla vůbec, protože bych jí jinak logicky začal hned plnit, ale nechci kecat:-) a nebo se mi v těch všech pozvání do heistů, misí, závodů a bůh ví ještě čeho všeho co vždy vyběhnou po cut scénách ztratila a já jí minul, tak bych se chtěl zeptat zda tomu jde nějak pomoct, aby mi tu sms poslal znovu. Napadlo mě se motat kolem Trevorova karavanu, jestli mi nepošle Ron sms do mise, ale jinak fakt nevím, tak zda má někdo tip jak tomu pomoct, byl bych velmi vděčný:-))) Třeba Martin mi zavolal až teď na 48 lvl o misi, tak už si o ně můžu volat, ale Lamar mě už poslal pro auto, ale mise pro něj ještě plnit nemůžu. Díky všem za případné tipy a rady! Hlavně Grooovi, ten tenhle příspěvek přečte určitě až do konce:-))) díky:-)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise od Rona

Příspěvek od GROO » ned 31. led 2016 19:28:17

Jo jo, tak jsem to fakt dočetl do konce. :lol:
No, zřejmě tam bude nějaký bug, protože mě Ron obtěžoval dost brzo, počítám dřív jak lvl 20, ale na netu jsem našel, že některým lidem Ron zavolal až kolem lvl 100...
Zřejmě budeš muset vydržet. Já měl takhle problém s autama pro Simeona, ne a ne mi poslat sms se seznamem, trvalo to snad měsíc, než konečně napsal.

Knedlo_CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 25. pro 2015 9:38:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise od Rona

Příspěvek od Knedlo_CZ » pon 01. úno 2016 19:20:58

Jj, díky za odpověď GROO a zdravím:-) . Je to tak, taky jsem pátral po netu a též jsem něco podobného četl, že se ty mise od Rona někomu aktivují až kolem 100 lvl, jestli jsem tomu dobře rozuměl v anglině:-))) ale taky jsem na na nějakém angl. psaném fóru dočetl, že by mohlo pomoct pozvání do Ronovi mise o kámoše, který je má už odemčený a splněním této mise, by se odemkli i mě a už bych mohl Ronovi o ty mise volat, tak to s kámošem co hraji vyzkoušíme až se k tomu oba současně dostaneme a uvidíme řekl slepej:-) Napíšu sem result jak to dopadlo a zda to vůbec pomohlo:-)

Tak zatím a Good Luck:-)

Odpovědět