Dotazy

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
titan0306
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 27. říj 2018 17:23:27
Kontaktovat uživatele:

Dotazy

Příspěvek od titan0306 » sob 05. led 2019 21:29:53

1. Když teď koupím MOC (je ve slevě) bez těch částí v přívěsu, muhu si to dodělat pozdejia jak?
2. Přihlásím se v CEO a vezmu si někoho do firmy (bodyguard) Mohu si nastavit kolik dostane peněz např. když pojedu prodat zboží.

Uživatelský avatar
GROO
Level 38
Level 38
Příspěvky: 1068
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od GROO » ned 06. led 2019 10:18:51

1. Jasně že ano, tyhle části byly od začátku MOC součástí výzkumu, takže jsi musel nejdřív všechny ty věci vyzkoumat a až teprve potom byla možnost montáže na MOC. Pokud jsi v bunkru pouze vydělával peníze prodejem zbraní, stejně tě to nemine a budeš vše muset nejdřív vyzkoumat. Dělá se to v bunkru u NTB kde si můžeš nastavit obchody. Jsou tam tři možnosti, výroba zbraní na prodej, výzkum technologií a výroba zbraní společně s výzkumem(ta třetí možnost je o dost pomalejší, ale aspoň při výzkumu něco vyděláš). Pokud pouze zkoumáš, tak doplňuješ Suplies, ale bunkr nevydělá ani dolar.
2. No, tak doslova to nejde, ale jsou určité možnosti. Pokud někoho přijmeš do CEO, ale i do MC atd. Můžeš mu přidělit funkci ve firmě a teď si nejsem jistý, ale mám pocit, že podle funkce jsou i výše podílů. V interaktivním menu(na PC klávesa M, je v jednom z nastavení možnost přijatému členu nastavit funkce ve firmě, nebo klanu. Má to i výhodu v tom, že v možnostech některých členů je třeba možnost přivolat vrtulník atd. Bohužel to ale není nějaký závratný podíl, pořád to bude almužna. Kde přesně ta volba funkcí v menu je z hlavy nedám a u PC nejsem, bohužel...

Odpovědět