Upravené soubory vs. update

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Unmar
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. led 2016 20:06:05
Kontaktovat uživatele:

Upravené soubory vs. update

Příspěvek od Unmar » pát 29. led 2016 20:16:08

Zdar,

mám dotaz jak to funguje s upravenými (modifikovanými) soubory při updatu. Přepisují se aktuální verzí?

Nebo bych mohl otázku formulovat takto: Jak docílit abych po updatu GTA měl funkční hru s dříve nahranými mody a modely?"

Jsem z toho dost zmatený...

Nebo existuje nejaký mod manager kam bych zadal kam se má nový model auta nahrát a po každém updatu GTA bych jen zmáčkl jedno tlačítko a mody se mi dohrály do příslušných adresářů?

Snad mě chápete:-)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravené soubory vs. update

Příspěvek od GROO » pát 29. led 2016 21:24:05

Update ti upravené soubory upraví na původní soubory. Otázkou je, jestli ti mody na updatovanou verzi hry půjdou. Teda, textury a modely asi určitě ano, ale nějaký soft, jako jsou trainery atd. možná budou muset být autorem upravené na aktuální verzi hry.

Unmar
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. led 2016 20:06:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravené soubory vs. update

Příspěvek od Unmar » pát 29. led 2016 21:44:46

takže po každém updatu musím dohrát všechny úpravy? Tak to je pěkně na hnědáka...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravené soubory vs. update

Příspěvek od GROO » ned 31. led 2016 19:40:08

Bohužel, tak to bude, každým přidáním auta, nebo čehokoliv jiného se změní soubory s vloženými mody, takže je potřeba znovu vložit.
Ale mám pocit, že snad je jakýsi software, který umí hromadně namodovat hru , stačí jen odklikat co tam člověk chce a ono se to namoduje samo ale nevím jak se jmenuje, jsem stále v online, takže nemoduju...

Odpovědět