Nelze poslat podíl

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Carlestone
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. říj 2018 1:18:03
Kontaktovat uživatele:

Nelze poslat podíl

Příspěvek od Carlestone » stř 17. říj 2018 2:00:11

Zdravím. Mám problém s posláním podílu z akcí mým
společníkům v organizaci. Gta jsem minimálně rok nehrál ale pamatuji si že přes menu M v položce cash jsem mohl poslat podíl mým společníkům za různé akce. Teď mám položku cash neaktivní. Prosím o radu v čem je problém. Díky
P. S: kolonka cash je neaktivní (šedá) a jako popisek k této položce je cash king of los Santos nebo tak něco.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze poslat podíl

Příspěvek od GROO » pon 22. říj 2018 19:43:43

No, jestli si to dobře pamatuju a jestli to náhodou nezměnili, tak peníze z akcí můžeš posílat dál, ale jen z náhodných eventů, jako je King of castle, nebo Beast, případně z vykradení obchodů. Ale to jsou jen drobky, řádově do 2-3 tisíc. Z Heistů a podobných akcí přes položku Cash nic nepošleš. Kdysi to šlo(oldgen verze) ale podvádělo se s tím, tak to R* rychle zatrhli.

Carlestone
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. říj 2018 1:18:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze poslat podíl

Příspěvek od Carlestone » pon 22. říj 2018 23:24:41

Napadlo mě že to možná R* zrušil kvůli zneužívání, ale zas si říkám proč tu možnost cash (v M menu Inventury položka cash) nevymazali úplně? Pouze je šedá, neaktivní. Vím že dřív když si měl ve freemodu organizaci a udělal si nějaký úkol, obchod tak ty jako boss si dostal řekněme 40 000,- a tví bodyguardi třeba jen 2 000, - a přes ten cash si mohl v procentech každému individuálně rozdělit podíl.

Odpovědět