Akula - Rokets(homing)

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
rkDuda
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. srp 2018 11:05:40
Kontaktovat uživatele:

Akula - Rokets(homing)

Příspěvek od rkDuda » úte 28. srp 2018 11:07:10

Zdravim.. mohl by mi nekdo vysvetlit nebo nejak poradit cim je zpusobeny ze na moji Akule nefunguje navadeni raket? zvlastni ale je ze po jejim zakoupeni a upgradu to slapalo tak v poradku.. automaticky se zamerovac prichytil na policajty, hrace, o ostatni "nepratele" pri misich.. ovsem po par dnech mi to proste vypovedelo sluzbu a uz nezameruje.. (ano mam tam koupeny navedeci rakety).. predem diky

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Akula - Rokets(homing)

Příspěvek od GROO » stř 29. srp 2018 15:42:48

Ahoj, zkus se kouknout do interaktivního menu ve hře( na PC klávesa M) a tam je někde položka Targeting priority(nebo tak nějak) a tam se dá nastavit koho zaměřovat. Jestli tam náhodou nemáš nastaveno nezaměřovat nikoho. Mně se před cca rokem stalo to samé s Buzzardem a tohle způsobovalo ten problém. Přitom jsem to určitě neměnil, hra mi to prostě vypnula sama. Možná v tom má prsty nastavení některých session, občas mne hra upozorňuje, že jdu do session s jiným nastavením míření, nebo možná hack někoho na session.
Pomohlo to?

rkDuda
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. srp 2018 11:05:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Akula - Rokets(homing)

Příspěvek od rkDuda » čtv 30. srp 2018 11:18:57

Ahoj. Problem jsem vyresil.
Zkousel jsem snad vsechno v nastaveni a samozrejme i targeting priority, no k nicemu to nevedlo a nechtelo se tomu zamerovat. Trosku jsem pogooglil i kdyz moje AJ je na dost mizerny urovni v CZ sem nic nenasel. Nastesti mi to stacilo k tomu abych se dozvedel ze se jedna o BUG. Udajne se zamerovani "bugne" kdyz s vami ve vrtulniku sedi spoluhrac - ted si nejsem jistej - a pouziva zbrane popripade jine moznosti vrtulniku..
Pro vyreseni by melo stacit nechat spoluhrace znovu nasednout a nechat ho pouzit zbrane nebo jen nasednout a vysednout, ja ale zvolil jinou moznost. Zaletel jsem si do hangaru a prehodil primarni zbran na puvodni (z dual minigunu na obyc) - nedpoporucuju protoze pro opetovne nasazeni upgradovane zbrane, jsem musel zaplatit dalsich 300 tisic :D nicmene problem vyresen.

Odpovědět