GTA Multiplayer modré ikony

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Brutussek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 07. led 2016 9:13:25
Kontaktovat uživatele:

GTA Multiplayer modré ikony

Příspěvek od Brutussek » čtv 07. led 2016 9:17:13

Zdravíčko, vopred sa ospravedlňujem ak tu už takáto téma je,
každopádne, kúpil som si GTA V, prostredníctvom STEAM,
hrám hru do teraz mi fungovali riadne tie modré ikonky na mape, preteky misie atď...
Teraz mi zmizli a vôbec neviem kde by akože mohol byť dôvod.
Hráči ma môžu riadne pozývať, môžem prijať, ale ja sám nemôžem ísť na nejakú ikonu a nájsť si to,
neviem či som niečo nevypol, ale každopádne som v tom Nováčik, dik pekne za radu.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA Multiplayer modré ikony

Příspěvek od GROO » čtv 07. led 2016 10:52:24

Ahoj, zřejmě jsi si to možná omylem vypnul, i když mně to jednou taky zmizelo a na 100% jsem to nevypínal, tak nevím jestli to třeba neovlivní nastavení v seasson do které vlezeš, jako je to s auto/free aim.
Omlouvám se, možná to netrefím přesně, zapínal jsem to jen jednou, před cca půl rokem, ale určitě to najdeš.
Je to v interaktivním menu (na PC klávesa M) a je to třetí, nebo čtvrtá položka odshora, tuším "Hide options". Po rozkliknutí tam jsou tři položky, Jobs, Events, Other a ty když rozklikneš, tak hned první řádek má na výběr show/hide a to je ono. Další řádky jsou konkrétní ikony, které můžeš jednotlivě zapínat...
A jinak, do jobů nemusíš jen přes ikony na mapě, ale pokud dáš pauzu a najedeš na položku ONLINE, tak hned první jsou Jobs a pokud v Jobs vybereš R* verified, dostaneš se do menu se všemi joby, rozdělenými podle typu.

Brutussek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 07. led 2016 9:13:25
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA Multiplayer modré ikony

Příspěvek od Brutussek » čtv 07. led 2016 14:41:49

no paráda, veľmi pekne ti ďakujem, našiel som to pomocou toho M.

Ďakujem Ti.

Odpovědět