Problém s pripojením do online režimu

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Nuke
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. dub 2015 20:54:32
Kontaktovat uživatele:

Problém s pripojením do online režimu

Příspěvek od Nuke » ned 16. dub 2017 20:14:50

Zdravím,

Po niečo vyše roku som si znovu pustil hru, všetko sa mi normálne načítalo (aj profil do online). Nedávno si hra stiahla nejaké updaty a od tohto momentu sa mi nechce SC v hre prihlásiť do online režimu, pustí ma len do offline. Už som skúšal aj rady čo boli na fóre R* no nič nepomáha (zmazanie gta v súboru v dokumentoch, kontrola portov, firewall, antivír). Chcem sa spýtať či mal niekto podobný problém a vyriešil to, prípadne nejaké ďalšie rady. Ešte možno vyskúšam zmazanie tých updatov čo si nedávno hra stiahla a nech ich stiahne nanovo, prípadne zmazanie celej hry a opätovná inštalácia, ale to by som si chcel nechať ako poslednú možnosť.

Vopred ďakujem za odpovede

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s pripojením do online režimu

Příspěvek od GROO » pon 17. dub 2017 22:50:52

No, já bych spíš nejdřív zkusil odinstalovat R*SC a pak bych z internetu stáhl nový, aktuální. Tohle často dělá právě Social Club. Pomohlo to?

Nuke
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. dub 2015 20:54:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s pripojením do online režimu

Příspěvek od Nuke » úte 18. dub 2017 19:06:46

Takže nakoniec to nebolo ani tým SC, bolo treba len v antivíre znovu povoliť komunikáciu pre gtav.exe, pritom pred tým tam už bola. Moja chyba, mal som to lepšie pozrieť, ospravedlňujem sa za zbytočný topic a vďaka za radu.

Odpovědět