GTA ONLINE Duke

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
maykyonee
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21. bře 2017 20:09:16
Kontaktovat uživatele:

GTA ONLINE Duke

Příspěvek od maykyonee » sob 01. dub 2017 20:41:17

zdravím, je ešte možné dostať sa k modelu auta s názvom DUKE? mám na mysli stock verziu, nemusí to byť DUKE OF DEATH...čítal som už veľa for, pozeral videá, no vraj to nejde pri PC účtoch (pri starších účtoch z konzol sa to vraj nejak dá spraviť, ale to nie je môj prípad)...je to pravda, alebo existuje nejaký spôsob? dakujem pekne

PS: môj predošlý príspevok s pripojením je už lock, ale chcel by som sa aj tak podakovať za odpoved, zrejme len blbol rockstar, účet mi neukradli...prajem pekný zvyšok víkendu

maykyonee
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21. bře 2017 20:09:16
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA ONLINE Duke

Příspěvek od maykyonee » sob 01. dub 2017 20:43:22

hop, tak som sa sekol s tým lock príspevkom :D

maykyonee
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21. bře 2017 20:09:16
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA ONLINE Duke

Příspěvek od maykyonee » ned 02. dub 2017 16:09:46

Takže všetko je možné ľudia bez ohľadu na to či máte pc účet, alebo ps3/xbox... dám vám menší návod...musíte mať však možnosť dostať sa k tomuto vozidlu...či už ide o nejaký zraz alebo event od adminov... včera som sa jedného takého zúčastnil...viacmenej to bola iba spanilá jazda na aute DUKE of death...teraz ho už držím v garáži :D ...ale aby som prešiel k návodu

1.) zbytočne neskúšajte odísť s týmto autom do garáže a do custom shopu, nepodarí sa vám to
2.) chodte do menu stlačením M
3.) nastavte si respawn na "LAST LOCATION"
4.) potom chodte do ponuky cez klávesu ESC -> ONLINE -> Find New Session (proste smelo chodte na iný server)
5.) po pripojení sa zjavíte na mieste, kde ste naposledy stáli a auto bude hned pri vás
6.) pôjdete do custom shopu, kúpite si tú poistku, alebo ako to nazvať...proste ten poplatok proti strate, odcudzeniu atd
7.) ak výjdete z custom shopu, vyhodí vás to z auta, nič sa však nedeje
8.) opäť zmeníte server ESC-> ONLINE -> Find New Session
9.) znova sa pripojíte na server, respawnete sa na poslednej pozícii spolu s autom a tentokrát si ho budete môcť vložiť do garáže

teraz mi stojí v garáži Duke of death a takisto aj klasický bez armoru 8-)

najzložitejšia časť toho všetkého, je tá, že sa k tomu autu musíte nejak dostať...či už cez admina alebo moddera (teda pokiaľ môže modder toto auto spawnúť)

bann za to nedostanete, najhoršia vec, ktorá vás môže postihnúť je tá, že vám zmizne auto z garáže...gl chlapci :)

Uživatelský avatar
OldCar
Level 2
Level 2
Příspěvky: 13
Registrován: stř 12. říj 2016 8:00:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA ONLINE Duke

Příspěvek od OldCar » stř 12. dub 2017 7:31:26

Dobry vtip, ale mel jsi to sem napsat 1.aprila a ne az druheho :D :lol:

Odpovědět